Latviski
Search

Sitemap
Latest Rēzeknes Augstskolas darbinieki aicināti pieteikt vakances Ēnu dienai
14.01.2013
Rēzeknes Augstskolas darbinieki aicināti pieteikt vakances Ēnu dienai

Rēzeknes Augstskolas darbinieki aicināti pieteikt vakances Ēnu dienai

Ēnu diena ir visā pasaulē populāra skolēnu karjeras izglītības aktivitāte. Latvijas Ēnu diena ir biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija pasākums.

Trešo gadu Rēzeknes Augstskola ir oficiāli pieteikusies dalībai Ēnu dienā. Tāpēc augstskolas darbinieki aicināti pieteikt savu amatu ēnošanai līdz š.g. 28.janvārim, pieteikumu sūtot uz e-pasta adresi san@ru.lv.

 

Amats 

Īss amata apraksts (3-5 teikumi) 

Maksimālais ēnu skaits 

 

Kontaktpersona un ēnošanas vieta  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ēnu dienas laikā skolēni (no 4. līdz 12. klasei) var apmeklēt darba vietas un 4 – 6 stundas kļūt par dažādu darbinieku ēnām – vērot un izzināt savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem.

          Uzziņai: pērn Rēzeknes Augstskolā Ēnu dienā piedalījās 72 skolēni no dažādām vietām: Kārsavas, Nautrēniem, Preiļiem, Balviem, Kaunatas, Dricāniem, Alūksnes, Varakļāniem, Liepnas, Aglonas, Līvāniem, Špoģiem, Rēzeknes. Jaunieši iepazina studiju prorektora, jurista, lektora, sabiedrisko attiecību speciālista, pētnieka, dekāna un citu jomu darba specifiku. Zīmīgi, ka 6 ēnotāji ir kļuvuši par RA studentiem.

 

Rēzeknes Augstskolas

 Sabiedrisko attiecību nodaļa
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv