Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
27.09.2010
Rēzeknes Augstskolas studenti piedalās pasākumā „Studentu paradīze 2010”

Rēzeknes Augstskolas studenti piedalās pasākumā  „Studentu paradīze 2010”

24. un 25. septembrī „Arēnā Rīga” notika grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki visā Ziemeļeiropā – STUDENTU PARADĪZE, kurus apmeklēja vairāk kā 11 000 jauniešu, kas ir absolūts rekords studentu pasākumu apmeklējumu ziņā un STUDENTU PARADĪZES vēsturē! Šajos svētkos piedalījās arī Rēzeknes Augstskolas studenti.

Studenti dažādi – Paradīze viena! Ikviens students atrada savai gaumei atbilstošu muzikālo stilu, skatuvi un mākslinieku, jo organizatori studentiem sarūpēja 9 skatuves, uz kurām uzstājās vairāk kā 40 dažādi mākslinieki. Atraktīvais vakara vadītājs Māris Grigalis, Dollarman (ASV), GACHO, Musiqq, Aisha, Ēnas, Pienvedēja Piedzīvojumi, Seat Free, WILD, Droydi (Brazil), Gabbi Lopez (UK), Moses Malone (DK), Kaspars Zlidnis, Dvīnes un daudzi citi. 9 skatuves tika būvētas gan Arēnas iekštelpās, gan ārpusē. Ārpusē vien tika apbūvēta 55 000 kvadrātmetru plaša teritorija, kurā tika izvietoti arī lielie āra baseini, kuros notika Red Bull Winch Session.

Šajā gadā notika spilgta atklāšanas ceremonija, kurā uzstājās Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers un augstskolu rektori, kā arī visus klātesošos patiesi pārsteidza krāšņais atklāšanas šovs ar gaisa akrobātēm un vairāk kā 40 dejotāju piedalīšanos. Tāpat arī aizvien studentu vidū iecienīti, protams, augstskolu un atbalstītāju izklaidējošie stendi, kuros varēja jāt ar rodeo bulli, rāpties klinšu sienā, veidot ekstrēmas frizūras, piedalīties atrakcijās, ko arī piedāvāja Rēzeknes Augstskolas pārstāvji! Nu jau tradicionāli pasākuma noslēguma visi iesaistītie studenti – organizatori kāpa uz skatuves, lai kopīgi ar studentiem – apmeklētājiem  vienotos dziesmā „Tikai tā”. Viena nakts Arēnā tika pārvērsta veselā piedzīvojumā!

STUDENTU PARADĪZE ir grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki, kas tiek rīkoti jau ceturto gadu pēc kārtas, lai veicinātu studentos vienotības sajūtu. Šogad svētkus rīkoja studenti no 20 Latvijas lielākajām augstskolām, tais skaitā arī Rēzeknes Augstskola.

Rēzeknes Augstskolas studenti – pārstāvji pasākuma apmeklētājiem piedāvāja atrakciju apli, kas sevī ietvēra 8 dažādas atrakcijas un uzdevumus. Radošo stendu novērtēja arī pasākuma organizatori. Lai arī bijām starp favorītiem, tomēr stendu konkursā uzvaras laurus plūca Rīgas Stradiņa Universitāte.

„Piedalīšanās šajā pasākumā bija nenovērtējama pieredze, ko iegūstam turpmākai karjeras izaugsmei. Lai arī sagatavošanās šim pasākumam bija gara un nogurdinoša, neviens no mums – dalībniekiem nepalika ar rūgtumu sejā, jo tas bija milzīgs pozitīvais lādiņš, kas uzkrājies ilgam laikam!”

 

RA pārstāvji pasākumā:

Liene Leja

Sintija Sloka

Lāsma Leiņa

Agrita Mūrniece

Zintis Apfelbaums

 
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv