Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
27.10.2010
Rēzeknes Augstskola atjauno sadarbības līgumu ar Rēzeknes 1. vidusskolu

Rēzeknes Augstskola atjauno sadarbības  līgumu ar Rēzeknes 1. vidusskolu

Šajā nedēļā tika atjaunots sadarbības līgums starp Rēzeknes Augstskolu (RA) un Rēzeknes 1.vidusskolu. Skolas direktors Jānis Poplavskis un RA rektors asoc.prof. Edmunds Teirumnieks parakstījuši līgumu, kurš paredz sadarbību starp Augstskolu un vidusskolu kā prakses bāzes skolu studiju un mācību darba kvalitātes uzlabošanai.

Līgums paredz, ka Rēzeknes 1. vidusskola RA studentiem nodrošinās iespēju iziet pedagoģisko praksi augsti kvalificētu pedagogu vadībā, iepazīstinās studentus praktikantus ar skolotāja darba metodēm, atļaus studentiem veikt anketēšanu un pasākumu organizēšanu. Savukārt augstskolas pārstāvji piedalīsies vidusskolas olimpiāžu, zinātniski pētniecisko darbu izstrādē, vadīšanā, konsultēšanā, kā arī nodrošinās augstskolas informatīvo materiālu piegādi skolai, sniegs palīdzību jaunu mācību un uzskates līdzekļu sagatavošanā, konsultēs skolas mācību procesa pilnveidošanā.

Jāpiebilst, ka Rēzeknes Augstskola un Rēzeknes 1. vidusskola sadarbojas daudzu gadu garumā. Šī sadarbības līguma ietvaros plānots uzturēt ciešus kontaktus līdz 2013. gadam.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv