Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
06.12.2010
Dānijas valdība piedāvā stipendijas dāņu valodas, kultūras un citām ar Dāniju saistītām studijām

Dānijas valdība piedāvā stipendijas dāņu valodas, kultūras un citām ar Dāniju saistītām studijām

Dānijas valdība piedāvā stipendijas maģistrantūras un doktorantūras apmaiņas studentiem, kā arī jaunajiem pētniekiem, kuri Dānijā vēlas studēt dāņu valodu, literatūru, kultūru vai kādu citu ar Dāniju saistītu mācību kursu. Dāņu valodas un kultūras studijām var pieteikties arī bakalaura pakāpes studenti, ja viņi pirms došanās uz Dāniju mācījušies dāņu valodu vismaz divus gadus.

Stipendijas paredzētas studijām 2011./2012.akadēmiskajā gadā. Latvijas studenti un pētnieki piedalās kopīgā konkursā ar citiem studentiem un pētniekiem no 23 valstīm.

Kandidātu atlases kritēriji, pieteikuma veidlapa un cita informācija atrodama Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūras mājas lapā: http://en.iu.dk/grants-and-scholarships/cultural-agreements/EU-countries%2C%20Iceland%2C%20Switzerland%20and°/o20Turkey

Lai pieteiktos uz Dānijas valdības stipendiju, pieteikuma veidlapa jāaizpilda tiešsaistē, visi nepieciešamie dokumenti jāieskenē un jānosūta elektroniski. Pēc tam pieteikuma veidlapa jāizdrukā un kopā ar visiem prasītajiem dokumentiem jānosūta pa pastu uz Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūru. Pieteikšanās termiņš - 2011. gada 28. februāris.

E-pasts: iu@iu.dk

Adrese: Danish Agency for International Education Fiolstrasde 44 DK-1171 Copenhagen K DENMARK

Piezīme. Tie Latvijas studenti, kuri jau studē vai arī gatavojas studēt Dānijā ar nolūku iegūt grādu, nav uzskatāmi par apmaiņas studentiem un nevar pieteikties uz Dānijas valdības stipendiju.

Bakalaura pakāpes, maģistrantūras un doktorantūras studenti var pieteikties arī uz stipendijām dāņu valodas vasaras kursiem. Pieteikšanās termiņš - 2011. gada 28. marts.

Lai pieteiktos uz stipendiju dāņu valodas vasaras kursiem, jāaizpilda īpaša šiem kursiem paredzēta veidlapa, kas tiks publicēta Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūras mājas lapā: http://en.iu.dk/grants-and-scholarships/cultural-agreements/summer-courses-in-danish 2011.gada janvāra vidū.

Papildu informāciju var saņemt, rakstot e-vēstuli Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūras kontaktpersonām:

Marie Oureshi- mq@iu.dk: kulturaftaler@iu.dk (par studiju un pētniecības stipendijām) Nelly-Ann Hansen - nah@ju.dk: kulturaftaler@iu.dk (par vasaras kursiem).
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv