Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
16.12.2010
Pozitīvās domāšanas centra semināri Rēzeknes Augstskolā

Pozitīvās domāšanas centra semināri Rēzeknes Augstskolā

Rēzeknes Augstskola sadarbībā ar biedrību „Latgolys Studentu centrs” ielūdz uz Ineses Prisjolkovas – Pozitīvās domāšanas centra „Pavasara studija” vadītājas semināriem: "Es esmu savas dzīves autors" un "Nauda un bagātība".

Pedagoģijas doktori Inesi Prisjolkovu pazīst jau visā Latvijā, interneta vietnēs var izlasīt pozitīvas atsauksmes par „Pavasara studijas” rakstiem, Ineses lekcijām un grāmatu: „Ieelpo laimi un mīlestību”.

Uz šīm lekcijām jau ir pieteikušies dalībnieki no citiem novadiem, tāpēc aicinu, tieši Rēzekniešus un latgaliešus izmantot iespēju, apmeklēt šos seminārus un spert soli pretī laimīgākai nākotnei.

 15.janvārī plkst. 12.00-15.00  Rēzeknē, Atbrīvošans alejā 90, 2.stāvā aktu zālē.

Seminārs"Es esmu savas dzīves autors".

Teorētiski praktisks apmācību treniņš, kurā izmantotās metodes, atlasītais video materiāls un pozitīvās pieredzes apkopojums palīdz vienā dienā nomainīt attieksmi un pieņemt pozīciju „ es lemju”, „es izvēlos”, „ es varu”, „es daru”......tā, kā saka mana sirds.

Maksa par semināru: 5 Ls.

Pēc stundas otrs seminārs:

16.00-19.00 Rēzeknē, Atbrīvošans alejā 90, 2.stāvā aktu zālē.

Semināra tēma: "Nauda un bagātība"

Kādam ir „tikai pirkstiņš jāpakustina” un viņš jau ir nopelnījis lielu naudu, kāds strādā visu savu mūžu vaiga sviedros, bet, lūk, nevar galus savilkt kopā.

Kāpēc? Vai nauda izvēlas mūs vai mēs naudu?

Semināra laikā būs iespēja izsekot līdzi savai attieksmei pret naudu un ko vajadzētu pamainīt, lai naudas plūsmai ļautu brīvi plūst savā virzienā.

Maksa par semināru: 5Ls.

Semināru noslēgumā varēs iegādāties Ineses Prisjolkovas grāmatu "Ieelpo laimi un mīlestību", kurā ir apkopotas visas semināru tēmas. Kā arī meditācijas diskus, kas ir ierunāti latviešu valodā un nav nekur citur nopērkami.

Lai piedalītos seminārā, lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pat tālruni: 28362243 (Dagnija Bramane), vai rakstot uz epastu: lgsc-rezekne@inbox.lv

Vairāk par Inesi Prisjolkovu un Pavasara studiju var uzzināt mājas lapā: pavasarastudija.1w.lv

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv