Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
30.11.2004
Prof.K.Dišlera vārdā nosauktās konstitucionālās tiesas procesa izspēles

Prof.K.Dišlera vārdā nosauktās konstitucionālās tiesas procesa izspēles

SO ELSA Latvia kopā ar 2003.gada izspēļu uzvarētājiem šogad rīko jau sestās starpaugstskolu sacensības konkstitucionālās tiesas procesa izspēlēs. Sākot ar šo gadu ir iecerēts iedibināt jaunu tradīciju un turpmāk šīs izspēles saukt par godu izcilā starpkaru perioda latviešu valststiesībniekam prof. Kārlim Dišleram.

Šā gada 3.decembrī Rīgas Juridiskajā augstskolā norisināsies Prof.K.Dišleram veltīts sarīkojums, kura tiks pasludināti arī sacensību rakstiskās daļas rezultāti.

Savukārt šī gada 11.decembrī Latvijas Universitātē norisināsies sacensību mutiskā daļa, pusfināls un fināls. Sacensības, kā ierasts, tiesās Latvijā plaši pazīstami un cienījami tiesību zinātņu speciālisti. Šogad atšķirībā no citu gadu izspēlēm par balvu izspēļu uzvarētājiem ir parūpējusies ceļojumu aģentūra Kolumbs Jr.

Īpaša pateicība jāizsaka sacensību ģenerālsponsoram – zvērinātu advokātu birojam Kļaviņš & Slaidiņš / LAWIN. Par tradicionālu sacensību sponsoru ir kļuvis advokātu birojs Sorainen Law Offices. Paldies jāsaka arī sacensību atbalstītājiem - zvērinātu advokātu birojam Skudra & Ūdris, Latvijas Universitātes Juridiskajai fakultātei, Biznesa augstskolai Turība, Rēzeknes augstskolai un Rīgas Juridiskajai augstskolai.

More information http://www.elsa.lv/For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv