Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
12.04.2011
Iepazīsti citādo kopā ar ERASMUS

Iepazīsti citādo kopā ar ERASMUS

Šī gada 8. aprīlī Rēzeknes Augstskolā norisinājās ikgadējais pasākums „ERASMUS diena”, kas vienkopus pulcēja kā augstskolas studentus un mācībspēkus, tā arī apmaiņas studentus, kas no dažādām Eiropas valstīm šobrīd studē tieši Rēzeknes Augstskolā.

Dienas pirmajā pusē ikvienam interesentam bija iespēja iepazīties ar citu tautu kultūru, vērtējot apmaiņas studentu veidotās prezentācijas par savu universitāti un valsti. Klātesošajiem bija iespēja iepazīt tādas valstis kā Francija, Bulgārija, Vācija, Portugāli, Lietuvu, Turciju, u.c. Ar interesantiem studentu dzīves stāstiem klātesošos priecēja arī Rēzeknes Augstskolas studenti, kas vienu mācību semestri vai visu gadu pavadījuši, studējot ārzemēs.

Vakara noslēgumā pasākuma apmeklētājiem bija iespēja neformālā gaisotnē iepazīt citu tautu ēdienus un tos arī nogaršot. Kājas un rokas nācās izkustināt, apgūstot cittautu tradicionālās tautu dejas, savukārt parādīt balss saišu stiprumu nācās, apgūstot dažādas tautas dziesmas.

Ieva Vērse (3.HFB) vienu mācību semestri pavadījusi, studējot Polijā: „Pasākums pierāda to, ka šādas iespēja noteikti ir jāizmanto – tā ir lieliska iespēja apgūt valodas un iepazīties ar cittautu kultūru. Tā ir neatsverama pieredze, kas lieti noder arī darba meklējumos.” Savukārt Merve Ince, kas Latvijā ieradusies no saulainās Turcijas un studē Izglītības un dizaina fakultātē, stāsta: „Pasākums ir izdevies – man patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Tā kā Rēzeknē ir atvērti jaunieši, man ir ar ko dalīties savā karstasinīgajā temperamentā!”

Paldies pasākuma apmeklētājiem un organizatoriem! Uz tikšanos nākošgad!

 

                        Līna Garanča, Santa Alekse, RA studentes
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv