Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
14.04.2011
„Students – pērļu zvejnieks” jeb „Erudīts 2011” Rēzeknes Augstskolā

„Students – pērļu zvejnieks” jeb „Erudīts 2011” Rēzeknes Augstskolā

Piektdien, 8. aprīlī uz Rēzeknes Augstskolu devās Latvijas augstskolu studentu komandas, lai piedalītos ikgadējā intelektuālajā konkursā „Erudīts 2011”. Spēlē  studenti varēja mēroties spēkiem un zināšanām visdažādākajās jomās.

Rēzeknes Augstskolas Studentu valdes rīkotajā erudīcijas spēlē piedalījās sešas komandas: no Rīgas Stradiņa universitātes (komandas nosaukums „Sulīgās rozīnes”), Rēzeknes Augstskolas („Meridiāni”), Valsts Robežsardzes koledžas („Latgolys pelmeņi”),  Daugavpils Universitātes („Psiho emocionālie bērni”),  Baltijas Starptautiskās akadēmijas Rēzeknes filiāles („BSA Pērles”), Latvijas Universitātes Paula Stradiņa Medicīnas koledžas Rēzeknes filiāles („Lege Artis”).

Komandas sacentās divās kārtās – pirmajā prezentējot mājas darbu par tēmu „Students pērļu zvejnieks”, savukārt otrajā atbildot uz erudīcijas jautājumiem par visdažādākajām tēmām.

Visu pasākumu vēroja un vērtēja kompetenta žūrija, kuras sastāvā bija EURES Rēzeknes centra vadītāja - Inga Gerasimova, LTRK un EDI centra Rēzeknē vadītājs Jānis Sutins, “Swedbank” Rēzeknes filiāles vadītāja Jeļena Pentjugova. RA Studējošo Padomes locekle Ilze Bojāre, kā arī teātra “JORIKS” aktieris. Konkursu aizraujošāku padarīja deju grupa „DYNAMIC HIT” (vadītāja Diāna Garanča). Erudīta jautājumus bija izveidojies Ēriks Začs.

Par uzvarētāju kļuva komanda no Latvijas Universitātes Paula Stradiņa Medicīnas koledža Rēzeknes filiāles („Lege Artis”), aiz sevis atstājot 2. vietas ieguvējus Valsts Robežsardzes koledžas studentus, bet 3.vietā  ierindojās Daugavpils Universitātes komanda.

1.vietas ieguvēji balvā saņēma braucienu uz Stokholmu ar kruīza kuģi. Balvu nodrošināja a/s Tallink.  2.vietas katrs komandas dalībnieks  ieguva   dāvanu karti 15 latu vērtībā grāmatu apgāda „Zvaigzne ABC” grāmatnīcās, bet 3.vietas komandas dalībnieki saņēma saldumu balvas. Arī pārējās komandas neiztika bez dāvanām, kuras bija sarūpējuši sponsori, kā arī Rēzeknes Augstskola. Pēc pasākuma visi dalībnieki devās uz boulinga centru “JOKER”, kur pavadīja vakaru īsti studentiskā gaisotnē.

Rēzeknes Augstskolas Studējošo valde saka lielu paldies sponsoriem: Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras Rēzeknes nodaļai,  European Direct Information centram Rēzeknē, “Swedbank” Rēzeknes filiālei,  a/s Tallink Grupp,  REBUS Financial Groupp, Boulinga centram “JOKER” un Rēzeknes novada domei. Kā arī informatīvajiem atbalstītājiem: European Hit Radio, Latgales Radio.

Pateicība arī aktīvajiem studentiem, kuri no citām augstākās izglītības iestādēm atbalstīja Rēzeknes Augstskolas rīkoto pasākumu.

 

RA Studējošo valde

For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv