Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
01.11.2011
Uzmanību – dreskods!

Uzmanību – dreskods!

   Sākot no pirmdienas, 24. oktobra, Rēzeknes Augstskolā, Ekonomikas un vadības fakultātē (Atbrīvošanas aleja 90) notika Dress Code nedēļa, kurā aktīvi iesaistījās gan studenti, gan arī pasniedzēji.

   Pirmdiena bija šaļļu diena. Studenti un pasniedzēji augstskolas telpās bija pamanāmi ar košas krāsas, vienkrāsainām un kuplām šallēm, radot kolorītu vidi. Savukārt otrdien telpās valdīja saulaina un silta noskaņa, jo šajā dienā priekšroka tika dota dzeltenajai krāsai. Gaiteņos varēja sastapt jautras un atsaucīgas studentes, kuras bija ģērbušās saulainas krāsas apģērbā.

    Trešdienas aksesuārs bija kaklasaite. Jāteic, studenti par kaklasaišu dienu bija pavisam aizmirsuši vai arī steigā to neievēroja. Savukārt daudzām studentēm kaklasaišu mājās nemaz neesot. Tomēr – ar nelieliem izņēmumiem, bet satiku arī studenti, kura atbalsta katru Dress Code dienu un bija ieradusies ar kaklasaiti.                                   

   Dress code nedēļa noslēdzās ceturtdien, 27. oktobrī. Tā bija viena no ievērojamākajām dienām šajā nedēļā – gandrīz visi studenti bija vilkuši ārā no saviem skapjiem baltus T-krekliņus.

   Jautājot studentiem, kura diena patika visvairāk, daļa studentu atbildēja, ka dzeltenā un baltā. Studentiem šī nedēļa likās interesanta, jo tas bija kas jauns Ekonomikas un vadības fakultātē. Dreskoda nedēļa studentiem un pasniedzējiem lika justies vienotiem un saliedētiem.

            Ieva Jarinovska, RA 3. kursa studente

I. Jarinovskas foto

For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv