Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
25.01.2012
Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā

Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā

8. februārī no plkst. 9.00 līdz 12.00 Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanās alejā 90 (aktu zālē), notiks Asinsdonoru diena, kuras laikā būs iespēja ziedot asinis.
Asinsdonoru dienu organizē Rēzeknes Augstskola sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāli. Lūdzam atsaukties studentus, mācībspēkus, darbiniekus un kļūt par bezatlīdzības donoru kustības atbalstītājiem. 

Atgādinām!
Par asins donoru var kļūt ikviens 18 līdz 65 gadus jauns cilvēks, kura svars ir ne mazāks par 50 kilogramiem un kurš pirms asins nodošanas nav lietojis alkoholu un smēķējis. Asins nodošanas un iepriekšējā dienā jāizvairās no trekniem ēdieniem un alkohola, bet stundu pirms procedūras nedrīkst smēķēt.

Ikviens donors pirms asins nodošanas saņem brokastu paciņu viena lata vērtībā, pēc asins nodošanas saņem trīs latu kompensāciju pusdienām. Saskaņā ar darba likumu, iepriekš paziņojot darba devējam par asins nodošanu, donoram pēc katras šādas dienas piešķir atpūtas dienu vai pēc darbinieka pieprasījuma šo dienu pievieno ikgadējam apmaksātajam atvaļinājumam.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv