Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
21.02.2012
RA studenti rada idejas Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram

RA studenti rada idejas Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram

Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības un dizaina fakultātes studiju programmas „Interjera dizains” 3. kursa studentu grupai aizvadītā gada rudens semestrī bija uzdots interesants un atbildīgs uzdevums – izveidot savu Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra aktu zāles sienu gleznojuma vai noformējuma variantu.

Lai aplūkotu aktu zāli klātienē, studenti kopā ar pasniedzējiem devās uz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra būvlaukumu, kur darbi ritēja pilnā sparā. Topošie interjera dizaineri varēja novērtēt esošo situāciju un sākt prātot, kā, izmantojot savu radošo garu un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļus, atdzīvināt un padarīt skatāmākas sienas, kuras visas bija veidotas no betona.

Turpinājumā sekoja zāles plānu izskatīšana, un tad katrs students varēja sākt attīstīt savu ideju posmu pa posmiem, caur vairākiem skiču variantiem, līdz savas idejas pilnīgai atspoguļošanai.

Gala rezultātā studentiem izdevās radīt katram savdabīgu risinājumu. Kāds bija iedvesmojies no dabas elementiem, cits izmantoja ģeometriskas formas un līnijas vai arī kā galveno izteiksmes līdzekli izmantoja krāsas. Jaunieši ir priecīgi par izstrādātajiem darbiem un iegūto pieredzi, ko ieguva, veicot šo uzdevumu.

 

Anna Skaba, RA 3. kursa studente

For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv