Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
21.05.2012
RA Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras studenti un docētāji jau atkal piedalās pasākumā „Modes vīruss” Utenā(Lietuva).

RA Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras studenti  un docētāji jau atkal piedalās pasākumā  „Modes vīruss” Utenā(Lietuva).

RA Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras iepriekšējā gada tradīcijas tiek turpinātas, jo docētājas S.Mežinska,  L.Zarembo un N.Kivkucāne kopā ar Mājturības, mājsaimniecības un biznesa ekonomisko pamatu skolotāja studiju programmas 4. kursa studenti Aļonu Seļivanovu un studiju programmas „Interjera dizains” 1. kursa studentiem  šī gada 24. aprīlī, atsaucoties Utenas kolēģijas aicinājumam atkal piedalās ikgadējā radošuma un pašizpausmes pasākumā – modes skatē „Modes vīruss”, kas notiek Utenas kolēģijā.  Biznesa un tehnoloģiju fakultātes apmeklējums, kur studē Apģērba dizaina un tehnoloģiju programmas studenti, ekskursija Utenas trikotāžas kombinātā, kur iespējams apskatīt visu apģērbu tapšanas procesu un iepazīties ar visiem produkcijas  izstrādes posmiem - no idejas līdz rezultātam - gatavam produktam, no auduma tapšanas līdz gatavam izstrādājumam ir vēlamie apskates objekti.  Studentu radošo darbību un pašizpausmi var vērot ikgadējā modes skatē.  Nu jau otro gadu šis pasākums ir starptautisks -  4.kursa Mājturības, mājsaimniecības un biznesa ekonomisko pamatu skolotāja studiju programmas studente A.Selivanova kopā ar studiju programmas Interjera dizains 1. kursa studenti Diānu Opincāni šogad piedalījās šajā tērpu skatē ar savu kolekciju „Prāta rāmis”, iegūstot dalībnieka sertifikātus. Draudzības un sadarbības saites kļūst ciešākas, jo Utenas kolēģijas studenti un docētājas Jolanta Baniene un Aureole Maračinskiene šogad ir arī tradicionālo Mākslas dienu dalībnieki.

S.Mežinska

Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras lektore, studiju programmas „Apģērbu projektēšana un dizains” direktore
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv