Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
03.10.2012
Radošo industriju centrā „Zīmulis” tika atklāta grafikas izstāde „Satikšanās”

Radošo industriju centrā „Zīmulis” tika atklāta grafikas izstāde „Satikšanās”

    Rēzeknes Augstskolas (RA) I starptautiskās zinātniski praktiskās konferences ietvaros 29. septembrī jaunajā radošo industriju centrā „Zīmulis” uz pirmo grafikas izstādi „Satikšanās” aicināja „Interjera dizaina” studiju programmas direktore Diāna Apele.

Vairums augstskolas docētāju pazīst Diānu kā tekstilmākslinieci, kura sevi jau apliecinājusi radošajā jomā tekstilmākslā, vadot tekstilmākslas studiju kursus Rēzeknes Augstskolā, piedaloties radošajās izstādēs Latvijā un ārzemēs, kā arī vairākos starptautiskajos projektos.

Šogad, studējot mākslas maģistrantūrā, māksliniece izvēlējusies jaunu mākslas virzienu – grafiku. Izstādītajos grafikas darbos linogriezuma tehnikā māksliniece atklāj savu pieredzi kompozīcijā, mākslas valodā un profesionālo skatījumu pasaules mākslas kultūras izpratnē. Grafikas darbi pārliecina ar mākslas tēla skaidrību, Latvijas grafikas skolas tradicionālajiem principiem, vienkāršību un labu gaumi.

Mākslinieces grafika un aktīvā profesionālā darbība mākslā un mākslas pedagoģijā apliecina Diānas talantu un spējas radošajā izaugsmē, kas bagātinās mākslas attīstību mūsu novadā un Latvijā.

 

RA asoc. prof. V. Paurs


For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv