Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
11.09.2006
Noslēgusies reflektantu uzņemšana Rēzeknes Augstskolā

Noslēgusies reflektantu uzņemšana Rēzeknes Augstskolā

Reflektanti izvēlējušies studēt RA vairāku apsvērumu dēļ: pievilcīga studiju vide, saistošas programmas, savukārt tiem studentiem, kuri studē par saviem līdzekļiem, Rēzeknes Augstskola ir pievilcīga ar salīdzinoši zemo studiju maksu.

Sevišķu studentu uzmanību šogad piesaistīja jaunās, šajā pavasarī licenci saņēmušās studiju programmas. Popularitāti iemantoja abas jaunās pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas: „Vides dizains” un „Būvniecība”, kā arī profesionālā bakalaura studiju programma „Tulks, tulkotājs”. Joprojām pietiekami augsta reflektantu interese ir par šādām otrā līmeņa augstākās izglītības studiju programmām: „Jurists”, „Vides inženieris”, „Uzņēmējdarbība”, „Ekonomika”.

Pieprasītas Rēzeknes Augstskolā ir arī maģistra studiju programmas: „Vides aizsardzība” „Datorsistēmas”. Augsti uzņemšanas reitingi ir vairākās maģistra studiju programmās: „Pedagoģija”, „Vadības zinātne”, „Tiesību zinātnes”.

Diemžēl šogad ir samazinājies reflektantu skaits nepilna laika studijās un maksas studiju grupās. Šī tendence vērojama arī citās Latvijas augstskolās. Kopumā Rēzeknes Augstskolā šogad studē vairāk nekā 3,5 tūkstoši studentu.
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv