Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
06.04.2008
Rēzeknes Augstskolas „Pasaka par rāceni” - gada labākā izrāde

Rēzeknes Augstskolas „Pasaka par rāceni” - gada labākā izrāde

Šo Latvijas studentu teātra dienu tēma bija „Pieskāriens”. Arī mēs, RA studentu teātris „ĶerRA”, devāmies izbaudīt un sajust, ko sniedz pieskārieni. Ceļā posās teātra režisore Olga Seņkāne, studenti Mundis Sebris, Jānis Aleksāns, Lāsma Zute, Kristīne Lele, Liene Sergejeva, Linda Bauska, Laura Volcīte, Mihails Ņilovs un mūsu dedzīgā atbalstītāja Zane Umule.

RTU tikām sagaidīti ļoti sirsnīgi. Dienas programma bija piesātināta ar citu studentu teātru priekšnesumiem - „Mazais princis” (Latvijas Kultūras Koledžas studentu teātris), „Tu zini, es nezinu” (RTU „Spēle”), „Labrīt, es saku, pasaulīt!”( Liepājas pedagoģijas akadēmija „Rikošets”) un citiem tik pat brīnišķīgiem skatuves daiļdarbiem. Taču mēs ne tikai piedalījāmies uzvedumā, bet uz brīdi kļuvām arī cita veida mākslinieki un atspoguļojām pieskārienu uz audekla. RTU apskatījām foto izstādi, piedalījāmies režisoru un dalībnieku spēlē „Pieskāriens”, draugu vērtēšanā „Pieskāriena spēks”, kā arī vienkārši izbaudījām laiku kopā.

Katru gadu teātra dienās tiek piešķirtas balvas dažādās nominācijās. Rēzeknes Augstskolas studentu teātris „ĶerRA” šogad tika apbalvots nominācijā „Gada labākā izrāde” un tika arī pie četrām skatītāju balvām. Specbalvu ieguva RA Bruņinieka titula ieguvējs Jānis Aleksāns par veiksmīgo skaņu režisora darbu.

Lielu prieku mums sagādāja biļetes uz uzvedumu „Drakula” un īpašie aplausi Jānim. Pēc izrādes saņēmām ļoti daudz pozitīvu emociju no skatītājiem, aplausus un neskaitāmus pateicības vārdus.

RA studentu teātra „ĶerRA” dalībniece Linda Bauska
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv