Latviski
Search

Sitemap
Current events - General
15.04.2010
Rēzeknes Augstskolas studenti atklāj savus talantus

Rēzeknes Augstskolas studenti atklāj savus talantus

14. aprīlī Rēzeknes Augstskolā notika talantīgāko studentu parāde – RA „Talantu šovs 2010”.

Pasākuma apmeklētāji varēja uzkavēties burvīgā karaļvalstī, kurā studentu galvenais uzdevums bija iepriecināt noskumušo princesi un demonstrēt vienu no saviem talantiem.

Rēzeknes Augstskolas studentu sniegumu vērtēja galma svīta: galma pirmā dāma Lolita Kivleniece-Kuzņecova, karaļa galvenais bende Modris Marcinkēvičs, galma rakstvedis Edmunds Teirumnieks, princeses aukle Anna Briška un princeses zvaigžņu tulks Lāsma Leiņa.

Jāteic, ka astoņi Rēzeknes Augstskolas studenti parādīja sevi kā radošus, atraktīvus cilvēkus. Klausītājus priecēja RA Ekonomikas fakultātes studente Inga Lauce, kura izpildīja dziesmu „My Number 1”, Dagnija Bramane no Pedagoģijas fakultātes un Inga Zepa no Ekonomikas fakultātes spēja pārsteigt ar pašsacerētām dzejas vārsmām. Ar lielu sajūsmu skatītāji uzņēma topošās ekonomistes Lauras Kalvānes un deju studijas „Orhideja” izpildītās vēderdejas. Nemazāk apbrīnas vērtu talantu parādīja Pedagoģijas fakultātes studente Liene Leja. Viņas hobijs ir alpīnisms, tāpēc ar veiklām roku kustībām viņa spēj virves savienot ar visdažādāko mezglu palīdzību.  

Rēzeknes Augstskolas „Talantu šovā” Inženieru fakultātes pirmkursniece Santa Viša ar atbalsta grupu dziedāja un improvizēja precību rituālu, savukārt Ekonomikas fakultātes students Vents Ikaunieks atzinās, ka sesijas laikā un ārpus tās, viņa aizraušanās ir pužļu likšana. Skatītāji ar sajūsmu aplūkoja no 3000 gabaliņiem tapušās puzles, kura nu jau tapušas par ierāmētām gleznām.

Studenti patiesi spēja aizrautīgi prezentēt katrs savu talantu. Visi viņu demonstrējumi bija apbrīnas vērti, bet karaļa galma svīta (lasi žūrija) izvēlējās pirmo triju vietu ieguvējus. Pirmo vietu izcīnīja Laura Kalvāne ar gaišu, lirisku un reizē ugunīgu (vārda tiešā nozīmē) deju, otrajā vietā – Lienes Lejas, trešajā – Santas Višas priekšnesumi.

Jāpiebilst, ka RA „Talantu šovs” notika otro gadu. Pasākums ir kļuvis par jauku tradīciju un papildina RA  Studējošos pašpārvaldes organizēto aktivitāšu klāstu.For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv