Latviski
Search

Sitemap
Current events - Students’ news
14.10.2011
Esi aktīvs ! Sporto!

Esi aktīvs ! Sporto!

Rēzeknes Augstskolā 2011./2012. studiju gadā ir paredzēti vairāki nozīmīgi sporta pasākumi. Šogad ir izveidota RA basketbola vīriešu komanda, kas piedalīsies Studentu basketbola līgā. Šajā čempionātā piedalīsies kopumā 10 augstskolu komandas. 21. oktobrī notiks Studentu līgas atklāšanas spēle, kurā sacentīsies RA un Vidzemes  augstskolas komandas. Ir paredzētas arī spēles, kas notiks Rēzeknē, par to norises vietu un laiku tiks izvietota informācija RA mājas lapā.

Sadarbībā ar sporta biedrību ASILA Rēzeknē tiek atjaunotas florbola tradīcijas un ir izveidota komanda ASILA-Rēzeknes Augstskola. Šajā komandā piedalās arī mūsu augstskolas studenti. Jaunizveidotā komanda trenējas RA Sporta nama zālē, kur notiks arī otrās līgas sacensības. Pirmā mūsu komandas spēle ir paredzēta 29.oktobrī plkst.16.00.

Šogad ir izveidota sadarbība ar telpu futbola komandu, kas turpmāk startēs ar apvienoto nosaukumu TFK Rēzekne/Rēzeknes Augstskola. Arī šajā komandā ir vairāki mūsu augstskolas studenti, un viens no tiem Rolands Putāns ir uzaicināts uz Latvijas valsts izlases komandu.

Šobrīd RA Sporta namā pirmdienās un trešdienās notiek volejbola turnīrs, kurā piedalās 10 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Pirmās vīriešu komandu spēles jau ir notikušas, bet sieviešu komandas uzsāks sacensības novembra sākumā.

Visi interesenti un atbalstītāji tiek aicināti apmeklēt RA Sporta namu un just līdzi  mūsu komandu sacensībās, kā arī pašiem izmantot sportiskās aktivitātes, kas ir pieejamas sporta un trenažieru zālē.

Aivars Kaupužs, RA sporta sektora vadītājs
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv