Latviski
Search

Sitemap
Current events - Students’ news
07.11.2011
Pēc jaunām idejām – uz Liepāju!

Pēc jaunām idejām – uz Liepāju!

No 14. līdz 15. oktobrim Rēzeknes Augstskolas (RA) studenti piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajās inovācijas dienās Latvijas augstskolu studentiem „Ar ideju azotē”, kuras šogad notika Liepājas Universitātē.

Pasākums tika rīkots otro gadu pēc kārtas, tā mērķauditorija – studenti, kurus interesē iegūt jaunas zināšanas par inovāciju un uzņēmējdarbību, uzklausīt ekspertu viedokli un piedalīties diskusijās par dažādiem jautājumiem. Pasākuma mērķis ir parādīt, ka inovācija nav tikai sarežģītas tehnoloģijas, tā ir radoša attieksme pret savu darbu, tā ir uzdrīkstēšanās īstenot savas idejas, tā ir vēlme būt aktīvam savu mērķu sasniegšanā.

Pasākumā piedalījās lielākās Latvijas augstskolas: Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Liepājas Universitāte, Banku Augstskola, Vidzemes Augstskola, Ventspils Augstskola, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Kultūras Akadēmija, Baltijas Starptautiskā Akadēmija un Rēzeknes Augstskola. Inovācijas dienās RA pārstāvēja 11 studenti: Santa Viša, Ginta Birska, Imants Kraulis, Raivis Bukšs, Agija Meņģe, Guntars Briljonoks, Arturs Ziļs, Rolands Keišs, Sanita Šalkovska, Mārtiņš Gražulis un Ilze Bojāre.

Studenti piedalījās vairākās diskusijās, kuras vadīja raidījuma „Nākotnes parks” vadītājs Reinis Zitmanis. Dienas programmā notika vizītes Liepājas uzņēmumos, kurās studenti varēja iepazīties ar uzņēmumu darbību un produktiem.

 „Inovācijas dienu ietvaros dalībniekiem bija iespēja piedalīties diskusijās ar ekspertiem par radošumu uzņēmējdarbībā, uzklausīt jauniešus, kuriem jau ir izdevies izveidot savus uzņēmumus, varēja iegūt pieredzi, dalīties domās par to, kāda nozīme veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā ir komandas veidošanai. Bija iespēja piedalīties prezentācijās par inovācijas jēdzienu, iesaistīties zinātnes kafejnīcā, kā arī doties ekskursijās uz Liepājas uzņēmumiem – SIA „Baltic Rim” un „Trelleborg”, stāsta RA 2.kursa studente Ilze Bojāre. „Pasākums kopumā deva mums lielu pieredzi, uzdrīkstēšanos un jaunas zināšanas inovāciju jomā. Šīs divas dienas tiešām bija piedzīvojumiem un jaunām zināšanām bagātas, kuras ceram izmantot arī nākotnē,” piebilst Ilze.
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv