Latviski
Search

Sitemap
Current events - Students’ news
12.06.2007
Deju soļos cauri vasarai

Deju soļos cauri vasarai

Šis ir aktīvs deju kopas “Dziga” koncertdarbības laiks, jo jau nākamajā sestdienā Tukumā piedalāmies labāko Latvijas deju kolektīvu 2008.gada Dziesmu un deju svētku modelēšanas koncertā, kurā tiks izdejots nākamā gada svētku deju koncertu ģenerālmēģinājums, lai vēl nākamā gada laikā, ja kaut kas nav izdevies, varētu veikt izmaiņas gan repertuārā, gan koncertprogrammas secībā.

8.jūnijā deju kopa “Dziga “ kopā ar kori “Trejkola” piedalās SIA „Verems” jaunās ražotnes atklāšanas pasākumā. Rēzeknes pilsētā 9.un 10.jūnijā notiks plaši tautas mākslas svētki, kur svētku ietvaros deju kopa “Dziga” piedalīsies divos koncertos: svētku galvenajā koncertā kopā ar Rēzeknes rajona un pilsētas deju kolektīviem un bērnu deju festivālā “Dzigucs” ar jau pieminēto programmu “Putnu balle”.

Jūnija beigās un jūlija sākumā deju kopai “Dziga” sāksies aktīvs mēģinājumu laiks, jo no 15. līdz 24.jūlijam tā pārstāvēs Latviju 5.Internacionālajā Stambulas Mūzikas un Deju festivālā Turcijā. Festivālam Turcijā ir gatavojam divas atšķirīgas deju programmas, kuras sastāvēs , protams, no latgaliskajām Ilmāra Dreļa horeogrāfijām. Dejas ir apgūtas jau gada laikā, bet, lai abas koncertprogrammas būtu atraktīvas , dejiskas un interesantas, vēl daudz radošu ideju un darba jāiegulda. Dejojot paies visa vasara, bet jau septembrī deju kopa “Dziga” gaidīs studentus, kuri vēlas iekļauties RA dejotāju saimē.
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv