Latviski
Search

Sitemap
Current events - Students’ news
17.02.2010
Rēzeknes Augstskolu starpaugstskolu intelektuālajā spēlē „Erudīts 2010” pārstāvēs komanda „Burunduki”

Rēzeknes Augstskolu starpaugstskolu intelektuālajā spēlē  „Erudīts 2010” pārstāvēs komanda „Burunduki”
10.februārī Rēzeknes Augstskolā (RA) noritēja atlases konkurss „Erudīts 2010”. Tajā tika noskaidrota labākā, erudītākā un intelektuālākā komanda, kura pārstāvēs RA tradicionālajā starpaugstskolu intelektuālajā spēlē „Erudīts 2010”.
Konkursā piedalījās septiņas komandas no dažādām RA fakultātēm. Atraktīvi priekšnesumi un komandu prezentācijas atklājās skečā par tēmu „Kur ir tavas Lāčplēša ausis, student?”. Studentiska jautrība un asprātība valdīja komandu priekšnesumos. Taču svarīgākā un sarežģītākā konkursa daļā saistījās ar atbildēšanu uz erudīcijas jautājumiem par visdažādākajām tēmām – sportu, mākslu, mūziku utt. Jautājumus bija sagatavojis akadēmiskās bakalaura studiju programmas „Vēsture” 3.kursa students Ēriks Začs.
Studentu teatrālos priekšnesumus un atbildes uz erudīcijas jautājumiem vērtēja žūrija: RA zinātņu prorektors asoc.prof. Edmunds Teirumnieks, Reģionālistikas institūta un studentu teātra „ĶerRA” vadītāja asoc.prof. Olga Senkāne, doc. Modris Marcinkēvičs, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lolita Kivleniece-Kuzņecova un Pedagoģijas fakultātes Studējošo pašpārvaldes vadītāja Liene Leja.
Žūrijas vērtējumā par labāko komandu tika atzīta RA profesionālās bakalaura studiju programmas „Ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotājs” piecu studentu izveidotā komanda. 1.kursa studenti Agnese Gaspažiņa, Marita Majore, Līga Ustane, Dainis Eisaks un Dagnis Boltrikovs būs tie, kuri sacentīsies ar citu Latvijas augstskolu komandām par erudītākās augstskolas titulu. Pasākums noritēs 3. martā plkst. 18.00 RA Sporta namā (Atbrīvošanas aleja 166a).
Jāpiebilst, ka „Erudīts” RA tiek organizēts jau devīto gadu un tajā piedalās vidēji 6-10 studentu komandas no dažādās Latvijas augstākās izglītības iestādēm.
Lai erudīcija un veiksme visiem spēles „Erudīts 2010” dalībniekiem!
RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
M.Justa fotoUzvarētājkomanda „Burunduki” sacentīsies ar citu Latvijas augstskolu komandām 2010.gada 3. martāFor applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv