Latviski
Search

Sitemap
Current events - International relations
16.08.2012
Pasākums par aktuālajām Eiropas Komisijas jauniešu prakses programmām

Pasākums par aktuālajām Eiropas Komisijas jauniešu prakses programmām

Eiropas Komisijas Izglītības un kultūras ģenerāldirektorāta vārdā aicinām apmeklēt interaktīvu darba sesiju par aktuālajām Eiropas Komisijas jauniešu prakses programmām.

Pasākumā paredzētas darba pusdienas, kurās būs iespēja saņemt papildus informāciju, aprunāties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla un Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāvjiem un dalīties savā pieredzē par studentu uzņemšanu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām. Labprāt uzklausīsim dalībnieku viedokli par gaidāmo izglītības un apmācības programmu „Erasmus visiem” 2014.–2020. gadam.

Eiropas Komisijas iniciatīvas mērķis ir popularizēt Leonardo daVinci (profesionālās izglītības) un Erasmus (augstākās izglītības) praktikantu uzņemšanu darbavietās un šo programmu ieguvumus darba devējiem. Esošās programmas potenciāli var sniegt nozīmīgu atbalstu daudziem Latvijas uzņēmumiem un organizācijām. Abas programmas Latvijā koordinē Valsts izglītības attīstības aģentūra (www.viaa.gov.lv). Pasākuma laikā aicinām iepazīties arī ar jaunu e-studiju kursu uzņēmējiem „Inovācijas vadība”, kas izstrādāts Leonardo Da Vinci projekta E-IM ietvaros.

Pasākuma norisi Latvijā nodrošina Eiropas Biznesa atbalsta tīkls un Latvijas Tehnoloģiskais centrs, kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Pasākums notiks piektdien, 21. septembrī, plkst. 12.00–16.00

LR Izglītības un zinātnes ministrijā, Lielajā zālē, Vaļņu ielā 2, Rīgā.


Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, spiediet šeit:

http://we-mean-business.europa.eu/lv/news-events/726/we-mean-business-latvijas-nacion%C4%81l%C4%81-inform%C4%81cijas-diena

Lai reģistrētos pasākumam, lūdzu, spiediet šeit: https://docs.google.com/a/beproud.lv/spreadsheet/viewform?pli=1&formkey=dHd1X0d5bjR0aU9WTmxYR0FnZm02dXc6MQ#gid=0

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar projekta WE MEAN BUSINESS koordinatori Latvijā Inesi Mauriņu – e-pasts: inese.maurina@paueducation.com, tālr.29197957.
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv