Latviski
Search

Sitemap
Current events -
06.05.2011
Rēzeknes Augstskolas komanda sekmīgi startē „Stipro skrējienā Cinevillā”

Rēzeknes Augstskolas komanda sekmīgi startē „Stipro skrējienā Cinevillā”

4. maijā – Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā, Rēzeknes Augstskolas (RA) studentu komanda piedalījās „Stipro skrējienā Cinevillā”. Rēzeknes Augstskolu pārstāvēja četri aktīvi studenti: Dagnis Boltrikovs, Kaspars Gailums, Jānis Mičulis un Arnita Pugača. Komandu koordinēja sporta pasniedzējs Aivars Kaupužs. Sacensībās piedalījās 140 komandas no visas Latvijas. Rēzeknes Augstskola kopvērtējumā izcīnīja 32. vietu. Jāpiebilst, ka augstskolas komanda stipro skrējienā piedalījās otro reizi.

Sacensību laikā bija jāpieveic 6,5 km gara trase, kurā tika izvietoti 33 šķēršļi. Lai arī komandā no četriem skrējējiem bija jābūt vismaz vienai sievietei un dalībniekiem jāfinišē reizē, šķēršļi jāpieveic visiem komandas dalībniekiem.

Rēzeknes Augstskolas students D.Boltrikovs, kurš šāda veida pasākumā piedalās jau otro reizi, stāsta: „Šis skrējiens ir nedaudz neprātīgs, taču dod lielisku iespēju pārbaudīt savus spēkus, novērtēt komandas saliedētību. Šķēršļu pārvarēšanā viens otram daudz palīdzējām, atbalstījām un uzmundrinājām. Lai arī tas ir izklaides skrējiens, tomēr rezultāts ir svarīgs. Mēs esam gandarīti par sasniegto, jo tiešām cīnījāmies, nežēlojām spēkus.” Studenti atzīst, ka vissarežģītākais pārbaudījums sacensībās bijis Rūdolfa dīķis ar apmēram 40 m platu, vietām vairāk kā 2,5 m dziļu un stindzinoši aukstu ūdeni. Šo ūdenskrātuvi nācies pārpeldēt. Tāpat arī „7 pakalni”, kuros bijuši ierakumi, prasījuši daudz spēka un enerģijas.

Rēzeknes Augstskolas studenti norāda, ka vairāk būtu jāpiedalās līdzīga veida aktivitātēs, jātrenējas un jāuzlabo rezultāti. Viņi ir apņēmības pilni arī citu gadu peldēt, lekt, skriet, neraugoties uz laikapstākļiem un šķēršļu sarežģītības pakāpi. Jāatzīmē, ka no augstākās izglītības iestāžu komandām, kuras piedalījās   „Stipro skrējienā”, Rēzeknes Augstskola ierindojās 3. vietā.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv