Latviski
Search

Sitemap
Current events -
05.05.2010
Titulu „Sportiskākā RA fakultāte” iegūst Inženieru fakultāte

Titulu „Sportiskākā RA fakultāte” iegūst Inženieru fakultāte

27.aprīlī Rēzekne Augstskolas (RA) Sporta namā notika tradicionālā augstskolas Sporta diena.

Pasākuma programmā tika iekļautas vairākas individuālās aktivitātes, kuru uzvarētāji ieguva punktus savai komandai kopvērtējuma cīņā par titulu „Sportiskākā RA fakultāte”. Individuālajās sacensībās labākos rezultātus uzrādīja sekojošie dalībnieki: Ekonomikas fakultātē – Daiga Griņēviča, Voldemārs Krieviņš, Evija Kukule un Ilona Kustrova. Humanitāro un juridisko zininātņu fakultātē – Jelena Aleksejeva, Mārtiņš Aivars un Evija Reksne. Inženieru fakutātē – Artis Salinieks, Artūrs Opuls, Gunita Akmentiņa, Santa Viša, Artūrs Plešs, Elita Muravska, Rolands Putāns, Egils Mikučanovs, Aleksandra Agejeva, Jānis Pāža, Agita Prikule, Kaspars Sinicins un Raivis Butkāns.

Pēc individuālajām aktivitātēm norisinājās fakultāšu komandu sacensības. Sievietēm stafešu sacensībās visveiklākās bija Inženieru komandas pārstāves, otro vietu izcīnīja Pedagoģijas fakultāte, trešo – meitenes no Ekonomikas fakultātes. Vīrieši sacentās virves vilkšanā un visspēcīgākā bija Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes komanda. Otro vietu ieguva Inženieru fakultāte, trešo – Ekonomikas fakultātes komanda.

Sporta dienas noslēgumā liels dalībnieku skaits pieteicās sacensībām par titulu „RA Dzelzs Vīrs” un „Augstskolas Cīnītāja”. Šajā pārbaudījumā tika noskaidroti izturīgākie augstskolas studenti. Vīriešu konkurencē visilgāk distanci spēja veikt Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes students Dagnis Boltrikovs un „Augstskolas Cīnītājas” titulu ieguva Santa Viša no Inženieru fakultātes.

Komandu kopvērtējumā ar lielu punktu pārsvaru pirmo vietu izcīnīja Inženieru fakultāte, otro vietu ieguva Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes sportotāji un trešajā vietā bija Ekonomikas fakultātes komanda. Ir jāatzīmē, ka Inženieri „Sportiskākās fakultātes” titulu ir ieguvuši otro gadu pēc kārtas un šajā komandā aktīvi piedalās ne tikai studenti, bet arī fakultātes docētāji un personāls.

Aivars Kaupužs, RA sporta sektora vadītājs
For applicants

Contacts
Rezekne, Atbrivosanas aleja 90
LV-4600

Phone: +371 64623709
Fax: +371 64625901
e-mail: ru@ru.lv

 

Top of page

© Rēzeknes Augstskola
All questions and suggestions
send to web@ru.lv