English
Meklēšana

Web-lapas karte
Fakultātes Humanitāro un juridisko zinātņu fakultāte Humanitāro zinātņu izglītības tematiskā joma Akadēmiskais personāls
Akadēmiskais personāls

Nr.

Zinātniskais grāds, amats

Vārds, uzvārds

Kontakti

Konsultāciju grafiks

pavasara semestrī

1.

Dr. philol. 

asoc. prof.

Ilga Šuplinska

64625841

ilga13@inbox.lv

Trešdien

plkst. 13.00─13.30

(A115, 320.kab.)

2.

Dr. philol.

asoc. prof.

Angelika Juško-Štekele

64624533, 29392129

promd@ru.lv

angelika@ru.lv

Trešdien

plkst. 9.00─9.30

(A90, 214.kab)

3.

Dr. philol

asoc. prof.

Olga Senkāne

64605302,

Olga.Senkane@ru.lv

Otrdien

plkst. 16.00─17.00

 (A115, 204.kab.)

4.

Dr. philol. doc.

Ingars Gusāns

25901043

Ingars.Gusans@ru.lv

Otrdien

Plkst. 17.30─18.00

(A115, 320.kab.)

5.

Dr. hist. doc.

Vladislavs Malahovskis

29140983, 64625218

vladism@inbox.lv

Ceturtdien

plkst. 10.00─10.30

A115, 212.kab.)

6.

Mg. hist. lekt.

Pēteris Kivrāns

28338001

64625218

kivrans@inbox.lv

Otrdien

plkst. 13.15─14.00

(A115, 211.kab.)

7.

Mg. philol. lekt.

Antra Kļavinska

64625841

antraklavinska@inbox.lv

Trešdien

plkst. 13.30─14.00

(A115, 320.kab.)

8.

Mg. paed. lekt.

Veronika Korkla

Veronika.Korkla@ru.lv

Piektdien

plkst. 10.00─11.30

(A115, 312.kab.)

9.

Mg. paed., mg.hist. lekt

Valda Čakša

26493004, 64625218

caksa@tvnet.lv

valda.caksa@inbox.lv

Ceturtdien

plkst. 13.05─14.00

(A115, 209.kab.)

10.

Mg. philol. lekt

Līga Bernāne

26483996

lbernane@inbox.lv

Otrdien 

plkst. 9.15─9.45

(M2 HipiLatLit  telpā)

11.

Mg. paed., mg.hist. lekt.

Inese Brīvere

64625218, 26727497

brive@one.lv

Trešdien

plkst. 9.00─9.40.  (A115, 211.kab.)

12.

Mg.philol.

 

 

Sandra  Ūdre

 

 

sandraiudrei@inbox.lv

Ceturtdien

plkst. 17.00─17.30

(A115, 204.kab.)

13.

Mg.philol.

Solvita Pošeiko

solvita.poseiko@inbox.lv

Pirmdien

Plkst.12.00 -12.30

(A90, 314.kab.)

14.

Mg. philol. lekt.

Sandra Laizāne

laisan@navigator.lv

29186272

 Trešdien

plkst.  13.30─14.00

(A90,  211.kab.)

15.

Dr. philol.

asoc. prof.

Sanita Lazdiņa

26442060

Sanita.lazdina@ru.lv

Trešdien

Plkst. 13.00 – 14.00

(A2, 6.kab.1.stāvs)

16.

Mg.philol.

Sandra Murinska

Sandra.murinska@inbox.lv

26156880

Ceturtdien

plkst.  13.00─14.00

(A90,  314.kab.)

17.

Viesdocents

Kaspars Zellis

Kaspars.zellis@inbox.lv

29393771

Otrdien

2.nedēlā 13.30 -14.00

(M2 2.kab.)

18.

Viesprofesors

Aleksandrs Ivanovs

Aleksandrs.ivanovs@du.lv

28276964

Otrdien

2.nedēlā 13.30 -14.00

(A115, 221.kab.)

 




RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 115
LV-4600

Tālrunis: 64625218, 64625841
e-mail: humkat@inbox.lv


 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv