English
Meklēšana

Web-lapas karte
Studenti Studējošo pašpārvaldes EVF studējošo pašpārvalde
EVF studējošo pašpārvalde

Gita Nagle - EVF SP vadītāja

gita.nagle@inbox.lv

Moto: „Kāds esi, tāds esi. Līdz galam esi tu pats.” /Ibsens./

tālr.22042602

Ņina Kirillova - RA SP finanšu virziena vadītāja; EVF SP vadītāja vietniece

nina6156@inbox.lv

Moto: „Esi godīgs pret sevi – esi pats!”

Tālr. 26394893

Jekaterina Melihova - EVF SP sekretāre

katriana@inbox.lv

Moto: „Caur ērkšķiem uz zvaigznēm – Per aspera ad astra.”

Tālr. 26898724

Kristīne Stepanova - EVF SP aktīviste

antikrista@inbox.lv

Moto: „Любая преграда – лишь повод стать сильнее.”

Tālr. 28472870; 20703366

Banga Pudža - EVF SP atbildīgā kultūras jautājumos

banga_p@inbox.lv

Moto: „Neatliec neko uz vēlāku, ko var izdarīt jau tagad!”

Tālr. 26661651

Guntis Melnacis - EVF SP atbildīgais sporta jautājumos

guntis.melnacis@inbox.lv

Moto: „Uz priekšu!”

Tālr. 26687494

Sintija Batare - EVF SP aktīviste

sintija933@inbox.lv

Moto: „Nekas nenotiek bez iemesla!”

Tālr. 26556617

Rolands Keišs - EVF SP atbildīgais sporta jautājumos

rolandskeiss@inbox

Moto: „Viss, kas notiek, notiek uz labu, jo Dievs ir ar mums!”

Tālr. 28636835

Artūrs Voskāns - atbildīgais sporta jautājumos

Cezars3007@gmail.com

Moto: „Mēs visi esam rakstnieki.”

Tālr. 26402201

Madara Krišāne - EVF SP aktīviste

madara.krisane@inbox.lv

Moto: „Dzīvot nozīmē cīnīties.”

Tālr. 26589559

Agnese Nagle - SP aktīviste

agnesenagle@inbox.lv

Dzīves moto: „Kam man Mēness? Lidoju tieši uz Sauli!”

Tālr. 28687301

Līga Geduša - EVF SP Fakultātes dome

li-gedusa@inbox.lv

Moto: „Ar visu dzīvē!”

Tālr.29394447

Līga Gutāne - SP aktīviste

li-gu@inbox.lv

Moto: „Tev ir tik daudz spēka, cik tu sev atļauj!”

Tālr. 22494313

Ruta Ivone - EVF SP aktīviste; EVF dome

ruta.ivone@inbox.lv

Moto: „Nav vajadzīgi spārni, lai lidotu.”

Tālr. 26302745

Evita Bistrova - EVF SP aktīviste

evita.bistrova@inbox.lv

Moto: „Sauli skaidrās debesīs pamana mazāk, nekā sveci pagrabā.”

Tālr. 25431801

Ingūna Semule - EVF SP atbildīgā kultūras jautājumos; EVF dome

inga-93@inbox.lv

Moto: „Doru tū, kas pateik, i pateik tys, kū doru.”

Tālr. 28670203

Ilgvars Gorsvans - EVF SP aktīvists

ilgvars.gorsvans@inbox.lv

Moto: „Neesi tas, kas tu neesi!”

Tālr. 26393547

2011.gads

2009.gads

2008.gads

2007.gads

2005.gads

2004.gads





Partneri
Telpu futbola klubs Rēzekne

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv