English
Meklēšana

Web-lapas karte
Sadarbība Ārējie sakari Stipendiju programmas un projekti Dānijas valdība piedāvā stipendijas dāņu valodas, kultūras un citām ar Dāniju saistītām studijām
Dānijas valdība piedāvā stipendijas dāņu valodas, kultūras un citām ar Dāniju saistītām studijām

Dānijas valdība piedāvā stipendijas maģistrantūras un doktorantūras apmaiņas studentiem, kā arī jaunajiem pētniekiem, kuri Dānijā vēlas studēt dāņu valodu, literatūru, kultūru vai kādu citu ar Dāniju saistītu mācību kursu. Dāņu valodas un kultūras studijām var pieteikties arī bakalaura pakāpes studenti, ja viņi pirms došanās uz Dāniju mācījušies dāņu valodu vismaz divus gadus.

Stipendijas paredzētas studijām 2012./2013.akadēmiskajā gadā. Latvijas studenti un pētnieki piedalās kopīgā konkursā ar citiem studentiem un pētniekiem no 28 valstīm.

Kandidātu atlases kritēriji, pieteikuma veidlapa un cita informācija atrodama Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūras mājas lapā:
http://en.iu.dk/grants-and-scholarships

Lai pieteiktos uz Dānijas valdības stipendiju, pieteikuma veidlapa jāaizpilda tiešsaistē, visi nepieciešamie dokumenti jāieskenē un jānosūta elektroniski. Pēc tam pieteikuma veidlapa jāizdrukā un kopā ar visiem prasītajiem dokumentiem jānosūta pa pastu uz Dānijas Starptautiskās izglītības aģentūru.

Piezīme. Tie Latvijas studenti, kuri jau studē vai arī gatavojas studēt Dānijā ar nolūku iegūt grādu, nav uzskatāmi par apmaiņas studentiem un nevar pieteikties uz Dānijas valdības stipendiju.

Bakalaura pakāpes, maģistrantūras un doktorantūras studenti var pieteikties arī uz stipendijām dāņu valodas vasaras kursiem. Vairāk informācijas:

http://en.iu.dk/grants-and-scholarships

Pieteikšanās termiņš gan studijām, gan vasaras kursiem –

2012.gada 28.februāris.
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv