English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
31.08.2010
Rēzeknes Augstskolā notiks ekspertu diskusija “Augstākā izglītība un pētniecība vides projektu attīstībai un reģionu konkurētspējas palielināšanai”

Rēzeknes Augstskolā notiks ekspertu diskusija “Augstākā izglītība un pētniecība vides projektu attīstībai un reģionu konkurētspējas palielināšanai”

Aicinām interesentus piedalīties Rēzeknes Augstskolas, Vides ministrijas un Latvijas Inovatoru apvienības rīkotajā augstākās izglītības un pētniecības tematiskajā Forumā, kas notiks 2010.gada 10.septembrī plkst. 13:00 Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 115, Informācijas tehnoloģiju centrā (ITC)).

Foruma laikā  Latvijas Zinātņu Akadēmijas (LZA) prezidents parakstīs sadarbības līgumu ar Rēzeknes Augstskolu, kā arī notiks ekspertu diskusija “Augstākā izglītība un pētniecība vides projektu attīstībai un reģionu konkurētspējas palielināšanai”. Forumā ir aicināti piedalīties LZA, Vides ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, Latvijas Inovatoru apvienības valdes locekļi, Rēzeknes pilsētas un novada institūciju pārstāvji, augstākās izglītības un pētniecības jomas eksperti, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Lūdzam pieteikt savu dalību šajā Forumā līdz 2010.gada 6.septembrim, rakstot uz e-pastu ra@ru.lv  vai zvanot pa tālruni Foruma koordinatorei Andrai Mangalei 29655775.

Rektors Edmunds Teirumnieks

Dienas kārtība
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv