English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
15.09.2010
Rēzeknē notiks diskusijas ar vadošajiem deputātu kandidātiem

Rēzeknē notiks diskusijas ar vadošajiem deputātu kandidātiem

15.septembrī Rēzeknē notiks vēlētāju - deputātu kandidātu diskusijas ar Zemgales un Latgales vadošajiem deputātu kandidātiem, ko rīko Vēlēšanu reformas biedrība un Konrāda Adenauera fonds sadarbībā ar Rēzeknes Augstskolu un laikrakstiem Zemgales Ziņas un Rēzeknes Vēstis. Diskusiju sākuma laiks paredzēts plkst. 17.00.

Diskusija Rēzeknē notiks Rēzeknes Augstskolas aktu zālē, Atbrīvošanas alejā 90. Diskusiju vadīs Valdis Melderis un tajā piedalīsies Miroslavs Mitrofanovs (PCTVL, Nr.1 Latgalē), Aleksejs Loskutovs (VIENOTĪBA, Nr.1 Latgalē), Jānis Tutins (Saskaņas centrs, Nr.1 Latgalē), Staņislavs Šķesters (Zaļo un Zemnieku savienība, Nr.1 Latgalē), Juris Guntis Vjakse (Par labu Latviju, Nr.9 Latgalē) un Pēteris Tabūns ("Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Nr.1 Latgalē).

Ņemot vērā pirmo diskusiju pieredzi esam veikuši izmaiņas diskusiju vadlīnijās:

1.       Deputātu kandidātiem diskusijās būs paredzētas divas iespējas uzdot vienu jautājumu kādam citam deputātu kandidātam – ar nosacījumu, ka abus nedrīkst uzdot vienam un tam pašam.

2.       Deputātu kandidātiem atbilžu laiks ir samazināts no 2 minūtēm uz 90 sekundēm.

26.augustā Kuldīgā un 9.septembrī Valmierā jau notika Kurzemes un Vidzemes vēlēšanu apgabala vadošo deputātu kandidātu diskusija, kuru video iespējams noskatīties mājas lapā www.velref.lv. Izvēlieties sev vēlamo jautājumu un noskatieties kandidātu atbildes tikai uz šo jautājumu! Diskusija Rīgā notiks 20.septembrī, plkst. 17.00. Rīgas Ekonomikas augstskolā, Strēlnieku ielā 4a.

Indulis Bērziņš

Vēlēšanu reformas biedrības

Izpilddirektors

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv