English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
21.09.2010
Rēzeknes Augstskolā viesojas Daugavpils Universitātes asociētais profesors, Dr.oec. Jānis Eglītis

Rēzeknes Augstskolā viesojas Daugavpils Universitātes  asociētais profesors, Dr.oec. Jānis Eglītis

20.septembrī Rēzeknes Augstskolu (RA) apmeklēja Daugavpils Universitātes (DU) asociētais profesors, Dr.oec. Jānis Eglītis.

Vizītes laikā J.Eglītis tikās ar Rēzeknes Augstskolas rektoru asoc.prof. Edmundu Teirumnieku un studiju prorektori asoc.prof. Angeliku Juško-Štekeli.

Sarunas galvenais temats – augstākās izglītības nozīmīgums Latvijas reģionu attīstībā. RA rektors akcentēja reģionālo augstskolu būtisko lomu sadarbības sekmēšanā starp zinātni un uzņēmējiem, kā arī aktualizēja sadarbības veicināšanas jautājumus starp Latvijas un citu valstu augstākās izglītības iestādēm.

RA studentiem bija iespēja noklausīties asoc.prof.J.Eglīša vieslekciju par tēmu „Pasaule. Latvija. Augstskola.” Tajā galvenā vērība tika veltīta augstskolas lomai un uzņēmējdarbības iespējām globalizācijas apstākļos. Jānis Eglītis studentiem uzsvēra nepieciešamību uzņēmējdarbībā meklēt inovatīvus risinājumus, izmantojot zinātniski pētnieciskā darba rezultātus, lai izstrādātie produkti būtu konkurētspējīgi kā Latvijas, tā arī pasaules tirgū.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv