English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
27.09.2010
Angļu valoda – mobilitātes atslēga

Angļu valoda – mobilitātes atslēga

16. septembrī Rēzeknes Augstskolas (RA) 2. kursa Izglītības un dizaina fakultātes studenti, kuri studē programmā „Angļu valodas skolotājs” piedalījās mācību ekskursijā uz Rīgu.

Braucienu organizēja RA docente Inta Rimšāne. Tā galvenais mērķis apmeklēt Amerikas Vēstniecības Informācijas centru un iepazīt Starptautisko skolu Latvijā. 

Amerikas vēstniecībā Rēzeknes Augstskolas studentus sagaidīja – Māra Andersone, kura ir pensionēta profesore Millersvillas universitātē Pensilvānijā.  Jāpiebilst, ka Māra Andersone no Amerikas jau pagājušā gadā viesojās Rēzeknes Augstskolā un daudzi RA studenti pie viņas noklausījās lekcijas par angļu valodas mācības metodiku. Amerikas vēstniecībā RA studenti ar M.Andersoni apsprieda Latvijas un Amerikas izglītības sistēmas jautājumus.

Studentiem bija iespēja apmeklēt arī stundas Jūrmalas skolā, vērot, kā tur apgūst angļu valodu. Rēzeknes Augstskolas 2. kursa studenti vēlreiz guva apliecinājumu tam, ka angļu valoda ir ļoti nozīmīgs instruments, lai iekļautos dažādos projektos un veidotu sadarbību ar citām tautām.

Jekaterina Zarakovskaja, 2. kursa studente

 


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv