English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
11.11.2010
Rēzeknes Augstskolā piešķirta Sergeja Boļšakova piemiņas stipendija

Rēzeknes Augstskolā piešķirta Sergeja Boļšakova piemiņas stipendija

Šī gada 17. novembrī apritēs divi gadi kopš mūžībā aizgājis Rēzeknes Augstskolas (RA) absolvents, Ekonomikas zinātņu doktors, docents Sergejs Boļšakovs.

Sergeja Boļšakova neilgajā, bet augstvērtīgajā darbības periodā bijušas nozīmīgas publikācijas zinātnisko rakstu krājumos, presē, viņš piedalījies projektos, konferencēs, stažējies ārzemēs. RA strādājis Kredītu piešķiršanas komisijā, kā arī bijis Finanšu vadības katedras docents. Viens no vērienīgākajiem viņa darbiem ir monogrāfija „Inovatīvā darbība Latvijā”. Šo grāmatu izmanto studenti un sociālo zinātņu docētāji visā Latvijā.

Joprojām RA mācībspēki un studenti tur gaišā piemiņā, labsirdīga un atsaucīga kolēģa, talantīga ekonomikas un finanšu nozares pārzinātāja Sergeja Boļšakova vārdu.

Jūnijā Rēzeknes Augstskolā tika izsludināta pieteikšanās uz Sergeja Boļšakova stipendiju. Šī stipendija ir veltījums mūžībā aizgājušā profesionāli  mērķtiecīgā, pašaizliedzīgā Ekonomikas zinātņu doktora, docenta Sergeja Boļšakova piemiņai. Tās mērķis studiju laikā RA atbalstīt talantīgus, spējīgus studentus un veicināt pētnieciskā potenciāla izaugsmi. Uz  stipendiju var pretendēt RA pilna laika klātienes un nepilna laika neklātienes studējošie, kuriem ir labas un teicamas sekmes studijās, piedalīšanās zinātniski pētnieciskajās Latvijas un/vai starptautiska mēroga aktivitātēs, publikācijas zinātnisko rakstu krājumos.

Uzsākot studiju gadu tika apkopoti un izvērtēti stipendijas pretendentu pieteikumi. Stipendiju piešķīra RA rektora apstiprināta Stipendiju komisija. Šogad to saņēma RA doktora studiju programmas „Pedagoģija” 3. kursa studente Inamora Zaiceva. Stipendija tiek piešķirta uz vienu studiju gadu.

Jāpiebilst, ka šī jau ir otrā piešķirtā S.Boļšakova stipendija no Rēzeknes Augstskolas. Pērn to saņēma akadēmiskās maģistra studiju programmas „Filoloģija” studente Anna Briška.

 

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv