English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
09.11.2010
Rēzeknes Augstskola piedalās Karjeras dienā Rīgas Teikas vidusskolā

Rēzeknes Augstskola piedalās Karjeras dienā Rīgas Teikas vidusskolā

5. novembrī Rēzeknes Augstskola (RA) piedalījās pasākumā "Karjeras diena Rīgas Teikas vidusskolā". Pasākums notika no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00 Rīgas Teikas vidusskolā.

Karjeras dienas mērķis bija iepazīstināt Rīgas Teikas vidusskolas un Rīgas Vidzemes priekšpilsētas vidusskolēnus ar Latvijas augstskolu piedāvātajām studiju iespējām, veicināt 12. klašu skolēnu turpmākās izglītības un eksāmenu izvēli, beidzot vidusskolu, atbilstoši izvēlētajai izglītības iestādei.

Pasākumā piedalījās vairākas augstskolas - Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Banku augstskola, Rīgas Ekonomikas augstskola u.c., kā arī reģionālās augstākās izglītības iestādes: Rēzeknes Augstskola, Vidzemes augstskola, Liepājas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Daugavpils Universitāte.

Karjeras dienu kopumā apmeklēja vairāk kā 200 skolēni no Rīgas un Rīgas rajona skolām. No visām Rēzeknes Augstskolas piedāvātajām studiju programmām skolēni visvairāk interesējās par inženierzinātņu, filoloģijas un dizaina programmām. Par studiju un ārpusstudiju iespējām Rēzeknē vidusskolēnus informēja Rēzeknes Augstskolas Humanitāro un juridisko zinātņu fakultātes dekāne Veronika Korkla, kā arī studenti no Izglītības un dizaina fakultātes - Dagnija Bramane un Normunds Gabrusāns.

Jāpiebilst, ka 16. novembrī Rēzeknes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Lolita Kivleniece-Kuzņecova apmeklēs Kārsavas vidusskolu. Prezentācijas laikā tiks sumināti arī akcijā „Mans skolotājs/Mana skolotāja” minētie pedagogi.

 

 

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv