English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
22.11.2010
Rēzeknes Augstskolas studenti piedalās Studentu dienās Jelgavā

Rēzeknes Augstskolas studenti piedalās Studentu dienās Jelgavā

Latvijas studentu galvaspilsētā – Jelgavā, kārtējo reizi pulcējās studenti no visas Latvijas, jo noritēja astoņpadsmitā „Studentu diena” – lielākais Latvijas studentu festivāls. Šogad pasākums svinēja savu pilngadību un tā sauklis skanēja: „Gada skaļākā Dzimšanas dienas ballīte!” Tajā piedalījās arī Rēzeknes Augstskola studenti.

„Studentu diena” ir tradicionāls Latvijas studentu pasākums, kas sevī ietver plašu kultūras, sporta, izglītības un izklaides programmu vairāku dienu garumā.

15. novembrī norisinājās starptautiskā pārrobežu projekta „Baltu vienotība zem Saules” aktivitātes, tostarp – studentu labdarības koncerts veco ļaužu pansionātā.

16. novembrī turpinājās projekta „Baltu vienotība zem Saules” pasākumu cikls „Baltu studentu rudens pēcpusdiena”, kura ietvaros notika studentu mākslas darbu izstādes atklāšana, kā arī vairāki semināri un oratoru konkurss.

16. novembra vakarā jau otro gadu pēc kārtas notika vienas nakts nometne „Studentu Zaļā nakts”

17. novembris aizsākās ar Latvijas studentu vienotības gājienu līdz Latvijas Republikas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim, kur notika „Studentu dienas 2010” svinīgā atklāšana, kā arī ziedu nolikšana pie J.Čakstes pieminekļa. Šajā gājienā piedalījās arī Rēzeknes Augstskolas studenti.

Pēc festivāla atklāšanas ceremonijas Latvijas augstskolu studenti pārstāvēja savu mācību iestādi Sporta sacensībās, 10. jubilejas Teātra sporta turnīrā, kā arī augstskolu „POPielas” konkursā un humora šovā „Jautrākie un asprātīgākie Latvijā”, cīnoties par vērtīgām balvām.

Rēzeknes Augstskolu pārstāvēja 40 studentu delegācija dažādos pārbaudījumos, iegūstot arī godalgotās vietas. Telpu futbolā 3. vieta, Popielā 3.vieta, atzinības rakstus nopelnīja abas teātra sporta komandas. Studenti Augstskolas godu aizstāvēja arī volejbola spēlē, basketbola spēlē (5.vieta), šahā (5.vieta).

„Studentu diena 2010” kulminācijā bija grandiozais „Noslēguma koncerts”, kurā uz skatuves kāpa Latvijā populāras grupas un DJ, lai parūpētos par tiešām skaļu Dzimšanas dienas ballīti!

Liene Leja, 3.Ppam


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv