English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.12.2010
AIESEC aicina jauniešus pieteikties praksēm ārzemēs

AIESEC aicina jauniešus pieteikties praksēm ārzemēs

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC līdz 12. decembrim aicina interesentus pieteikties prakses vietām ziemas periodam Rumānijā, Maķedonijā, Marokā un citās AIESEC dalībvalstīs.

Prakse var tikt uzsākta jau janvāra beigās vai februāra sākumā un ilgst sešas līdz astoņas nedēļas. Darbs tajās notiks vidusskolās. Praktikantu galvenie uzdevumi būs nodarbību gatavošana un vadīšana, grupu darbu organizēšana un prezentācijas par Latviju. Dalībniekiem tiek nodrošināta dzīvesvieta un ēdināšana, kā arī iesaiste vietējās kultūras aktivitātēs. Darbojoties kopā ar citiem projekta dalībniekiem no dažādām pasaules valstīm, prakse sniedz lielisku pieredzi darbam starptautiskā vidē. Tā dod iespēju attīstīt savas līdera, komunikācijas un prezentācijas prasmes, uzlabot angļu valodu, iegūt kultūras apmaiņas pieredzi un draugus no dažādām pasaules valstīm.

Vienlaikus ir atvērta pieteikšanās arī uz tehnisko zinātņu praksēm informācijas tehnoloģiju jomā un inženierijā. Tā dod iespēju ikvienam atrast tieši sev piemērotāko praksi (mājas lapu izstrāde, programmēšana, datu bāzu uzturēšana, u.c.) jebkurā no 107 AIESEC dalībvalstīm. Tehniskajās praksēs kompānija nodrošina algu, kas nav mazāka par attiecīgās valsts vidējo, un AIESEC parūpēsies par to, lai dalībnieks tiktu uzņemts un iesaistīts vietējās kultūras un sabiedriskajās aktivitātēs.

Sīkākas informācijas iegūšanai 30. novembrī Rīgas Biznesa skolā (Skolas iela 11) pulksten 18:30 notiks „Exchange Night”. Tajā ikviena interesentam būs iespējas uzzināt vairāk par prakses sniegtajām iespējām, iepazīties ar nesen ārvalstīs strādājošo praktikantu un apmaiņas programmu dalībnieku pieredzēm un uzdot viņiem sevis interesējošos jautājumus.

AIESEC organizācija visā pasaulē darbojas jau 62 gadus, bet Latvijā – 16, vadot pārstāvniecībās Rīgā un Valmierā. Organizācija pārstāvēta 107 valstīs un vairāk nekā pusotrā tūkstotī universitāšu. AIESEC ir platforma jauniem cilvēkiem, lai jau starptautiskā līmenī atklātu un realizētu savu potenciālu. Kopš vasaras prakses uzsākuši 12 Latvijas jaunieši, bet kopā 2009./2010. mācību gadā praksēs devās 30 jaunieši. Šobrīd AIESEC praktikanti no Latvijas pieredzi gūst Brazīlijā, Kazahstānā, Nīderlandē, Itālijā, Polijā un Kolumbijā.

Par AIESEC organizāciju un tās sniegtajām iespējām vairāk informācijas var atrast organizācijas interneta vietnēs www.aiesec.lv/exchange un www.myexchange.lv.

 

Vairāk informācijas:

Līva Umbraško

AIESEC Rīga Uzņemšanas vadītāja

Mob. tel. 26841587

E-pasts: liva.umbrasko@aiesec.net


Vaira Avota
AIESEC
Rīga Izejošās apmaiņas vadītāja 2010/2011
Mob. tel.: 29649164

E-pasts: vaira.avota@aiesec.lv

Aivara stāsts

Līvas stāsts

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv