English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
09.12.2010
Palīdzēsim Inženieru fakultātes studentam

Palīdzēsim Inženieru fakultātes studentam

Mēs, Rēzeknes Augstskolas Inženieru fakultātes studenti nākam ar lūgumu palīdzēt un atbalstīt mūsu studiju biedru Rolandu Jastrežemski.

 

Tas ir jaunietis, kas savu dzīvi piepilda ar dažādām aktivitātēm – pašmācības ceļā apguvis ģitāras spēli, bet jau kopš bērnības ir pievērsies futbolam, kas ir viņa sirdslieta, un priecē visus skatītājus un līdzjutējus augstskolas pasākumos. Skolā un augstskolā mācību sekmes ir teicamas. Jaunietis ir apņēmības pilns un vēlas sasniegt augstus mērķus, tikai dzīve ir izspēlējusi nelāgu joku, kura dēļ tagad ir jāšķiras no dzīves sapņa.

Kādā no regulārajiem treniņiem futbolā Rolands guva smagas pakāpes traumu - ceļgalam plīsa priekšējā krusteniskā saite. Tagad tā ir izgriezta, bet lai nodarbotos pilnvērtīgi ar sportu, savas dzīves aicinājumu - futbolu, ir nepieciešama operācija, jauna krusteniskā saite. Lai varētu atsākt nodarboties ar savu sirdslietu un gūt jaunus sasniegumus savā sportista karjerā, ir nepieciešama vēl viena operācija, kuras apmaksai Rolanda ģimenei nav līdzekļu. Ar naudu, kuru nopelna Rolanda vecāki, ir pietiekoši tikai ikdienas izdevumiem, operācijas izdevumiem, kas ir 1400 Ls, ģimenei līdzekļu nav. Taču jaunieša vēlme atsākt sportot ir neizsakāmi liela.

Jau tagad godalgoto vietu skaits ir iespaidīgs.

20-gadīgais jaunietis ir tiešām talantīgs un apņēmības pilns turpināt iesākto, tikai lai sportists varētu turpināt savu karjeru, nepieciešami līdzekļi un mēs ļoti ceram uz Jūsu atbalstu, neļausim vienai dienai sabojāt mūsu un šī jaunieša ieceres, bet mēģināsim īstenot tās kopā...

Tā nolūkos visi pilsētas un novada iedzīvotāji tiek laipni aicināti uz labdarības koncertu, kurš notiks 2010.gada 16. Decembrī plkst.18:00 Rēzeknes pilsētas Kultūras nama telpās, ar mērķi saziedot līdzekļus Rolanda sapnim atkal nodarboties ar sportu.

Koncerta ietvaros Jūs priecēs: Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņi; Muzikālais teātris „Baltie lāci”; folkloras draugu kopa „Vīteri”, jauktais koris „Sonitum”, RA deju kopa „Dziga”,  Stoptime Dance Studio – „GROOVE MAKERS, BANANAS ROCK”  ; Breakdance komanda „MAD HEADZ CREW”, RA studenti, kā arī daudzi citi sirsnīgi un brīnumaini priekšnesumi.

Plkst. 22:00 Balle. Spēlē  „Pīrāgi”. Ieeja – bez maksas.

Šis ir labestības laiks – Ļausimies tam!

RA IF studentu kolektīvs


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv