English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
13.12.2010
RA studentiem iespēja pieteikties „Projektu vadības čempionātā 2011”

RA studentiem iespēja pieteikties „Projektu vadības čempionātā 2011”

16.12.2010. plkst.13:10 Atbrīvošanas alejā 90 (115.auditorijā) notiks informatīvais seminārs Rēzeknes Augstskolas studentiem par iespēju pieteikties dalībai „Projektu vadības čempionātā 2011”. Semināru vadīs pārstāvji no Latvijas Nacionālās projektu vadīšanas asociācijas.

 

 Projektu vadības čempionāta mērķis ir veicināt Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentu profesionālo izaugsmi un iesaistīšanos projektu vadībās jomā, kā arī stiprināt projektu vadības nozīmi jauniešu vidū.

Izveidojot komandu no 3 - 4 cilvēkiem, Projektu vadības čempionātā varēs piedalīties jebkura kursa studenti ar pamatzināšanām Projektu vadībā. No vienas augstākās izglītības iestādes varēs pieteikties vairākas komandas. Čempionāts notiks divās kārtās – kvalifikācija un fināls.

Lai noteiktu studentu teorētiskās zināšanas projektu vadībā, 2011.gada februārī notiks pirmā kārta - kvalifikācija, kur elektroniska testa veidā komandām būs jāsniedz atbildes uz 100 jautājumiem par projektu vadību angļu valodā.

Savukārt 2011.gada martā norisināsies fināls - „Case study’’ ar konkrēta projekta gadījuma izpēti un problēmas risinājumu. Finālā piedalīsies tās komandas, kas būs ieguvušas augstākos vērtējumus kvalifikācijā. Žūrijas sastāvu veidos starptautiski projektu vadības profesionāļi.

Galvenā balva – iespēja iegūt starptautiski atzītu IPMA Projektu vadības D līmeņa sertifikātu 400 Ls vērtībā katram komandas dalībniekam, sekmīgi nokārtojot sertifikācijas eksāmenu. Apbalvošana notiks LNPVA rīkotās 11.Starptautiskās projektu vadības konferences ietvaros.

Mēs vēlētos Jums detalizētāk pastāstīt par projektu vadības čempionāta ideju, nosacījumiem un norisi. Lai vienotos par Jums piemērotu prezentācijas laiku un vietu, lūdzu, sazinieties ar LNPVA Jauniešu grupas vadītāja vietnieci Projektu vadības čempionāta organizēšanā - Zani Osi. Kontaktinformāciju skatīt zemāk.

Uz veiksmīgu sadarbību cerot,

LNPVA jauniešu grupas vadītājs Ivars Ruņģis

Mob. 29451018, e-pasts: ivars.rungis@lnpva.lv 

Projekta koordinatore Zane Ose

Mob. 22006722, e-pasts: pmchemp@lnpva.lv

Mājas lapa: www.lnpva.lv 

 

Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ir vienīgā starptautiski atzītā Profesionālā projektu vadīšanas asociācija Latvijā, dibināta 1998.gada 9.jūlijā. Asociācija ir Starptautiskās Projektu Vadīšanas Asociācijas (IPMA) biedrs - kopš 1999.gada 18.septembra. Asociācijas jauniešu grupa tika izveidota ar mērķi veidot jauno profesionālo projektu vadītāju un studentu tīklu, sekmējot jaunatnes iesaistīšanos projektu vadības jomā.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv