English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
14.12.2010
Noritēja akcija „Students palīdz bērniem” Nautrēnu vidusskolā

Noritēja akcija „Students palīdz bērniem” Nautrēnu vidusskolā

Rēzeknes Augstskolā (RA) par tradīciju kļuvusi Ziemassvētku akcijas „Students palīdz bērniem” organizēšana. Arī šogad labdarības laika ietvaros Rēzeknes Augstskolas studenti rīkoja šo aktivitāti. Tās rezultātā tika saziedotas gan mīkstās rotaļlietas, gan grāmatas, gan zīmuļi, gan citas ļoti nozīmīgas un noderīgas lietas. Visaktīvākie ziedotāji Rēzeknes Augstskolā bija Dizaina un amatniecības katedras docētāji un studenti. Par viņu aktivitātēm tika sagatavots videomateriāls.

Saziedotās mantas šogad Rēzeknes Augstskolas studenti (lasi-rūķi) nogādāja Nautrēnu vidusskolas sākumskolas bērniem. Pasākumu kuplināja priekšnesumi ar spēlēm, rotaļām, mīklām un ticējumiem. Arī Nautrēnu skolas folkloras kopa bija sarūpējusi ļoti skanīgus un skaistus priekšnesumus, kuri iepriecināja Rēzeknes Augstskolas studentus. Pasākums izvērtās par skaistu, sirsnīgu un pozitīvām emocijām pildītu notikumu gan Rēzeknes Augstskolas pārstāvju ikdienā, gan arī Nautrēnu vidusskolā.

Rēzeknes Augstskola izsaka pateicību Nautrēnu vidusskolai par jauko sagaidīšanu un atsaucību. Lai klusais Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir ticības, cerības un mīlestības laiks. Lai Nautrēnu vidusskolas skolēni un skolotāji sapņo! Lai viņu sapņi piepildās!

                                                                                                         RA IDF SP vadītāja Liene Leja


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv