English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
16.12.2010
Rēzeknes Augstskola saņem atzinības rakstu

Rēzeknes Augstskola saņem atzinības rakstu

18. decembrī Rēzeknes pilsētas Kultūras namā notika akcijas „Arī Tev ir mamma” noslēguma pasākums.

Decembrī pilsētā šo akciju organizēja Rēzeknes Māmiņu klubs sadarbībā ar laikrakstu „Panorama Rezekne”. Noslēguma koncertā pulcējās idejas atbalstītāji – Rēzeknes pilsētas Domes vadība, uzņēmēji, iestāžu un dažādu organizāciju pārstāvji. Koncertā ar skanīgiem priekšnesumiem uzstājās Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestāžu un arī vairāku vidusskolu audzēkņi. Rēzeknes Māmiņu klubs pasniedza atzinības rakstus aktīvākajiem akcijas atbalstītājiem. Rēzeknes Augstskola saņēma pateicību par aktīvu piedalīšanos akcijā un atbalstu.

Jāmin, ka decembrī RA notika izglītojošs seminārs „Studente māmiņas lomā!”, savukārt fotokonkursā „Arī Tev ir mamma” augstskolas balvas saņēma labāko fotogrāfiju autori: Aleksandrs Tolopilo par veiksmīgu iekšējo sajūtu atklāsmi darbā „Laime kvadrātā”, Rita Dilāne par trauslā mirkļa burvības atspoguļojumu darbā „Es savai māmiņai kā sirsniņa azotē...” un Elisa Gile par zināšanu nodošanas mirkļa fiksēšanu darbā „Domātāji”. Rēzeknes Augstskolas simpātiju balvu saņēma Aleksandrs Tolopilo par satraucošā gaidīšanas laika iemūžināšanu darbā „Mēs kopā gaidām tevi, mazulīt”.

Jāteic, ka šis bija pirmais šāda veida pasākums Rēzeknē, taču jācer, ka līdzīgas akcijas noritēs arī turpmāk un arī Rēzeknes Augstskola tās atbalstīs.

Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv