English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.01.2011
Izstādes “Mirklis īpaši aizsargājamā dabas teritorijā” atklāšana Rēzeknes Augstskolā

Izstādes “Mirklis īpaši aizsargājamā dabas teritorijā” atklāšana Rēzeknes Augstskolā

Rēzeknes Augstskolā (RA) 11. janvārī plkst. 13.00 notiks izstādes “Mirklis aizsargājamā dabas teritorijā”, ko starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada izskaņā veidojuši Dabas aizsardzības pārvaldes Rāznas nacionālā parka administrācijas darbinieki, fotogrāfijās iemūžinot sugu un biotopu daudzveidību īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Latgalē. Izstāde skatāma līdz 28.janvārim.

Apvienoto Nāciju Organizācija 2010. gadu pasludinājusi par Starptautisko bioloģiskās daudzveidības gadu. Bioloģiskā daudzveidība aptver gēnu, sugu un ekosistēmu dažādību, kas veido dzīvību uz zemes. Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada sauklis ir „Bioloģiskā daudzveidība ir dzīve. Bioloģiskā daudzveidība ir mūsu dzīve!”.

2010. gada garumā norisinājušās dažādas aktivitātes, kuru mērķis pievērst uzmanību bioloģiskās daudzveidības nozīmei, apvienot centienus ekosistēmu un īpaši vērtīgo dabas objektu saglabāšanai, mudināt cilvēkus padomāt par vērtībām mūsu ikdienas dzīvē. Izstāde ir viena no iespējām iepazīt, lai spējam iemīlēt un pasargāt daudzveidīgo dabas pasauli!

Regīna Indriķe,
 Dabas aizsardzības pārvaldes Rāznas nacionālā parka administrācijas vecākā valsts vides inspektore

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv