English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
13.01.2011
Rēzeknes Augstskolā apskatāma fotoizstāde “Mirklis aizsargājamā dabas teritorijā”

Rēzeknes Augstskolā apskatāma fotoizstāde “Mirklis aizsargājamā dabas teritorijā”

Rēzeknes Augstskolā 11. janvārī notika fotoizstādes “Mirklis aizsargājamā dabas teritorijā” atklāšana.  Izstādi starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada izskaņā veidojuši Dabas aizsardzības pārvaldes Rāznas nacionālā parka administrācijas darbinieki, fotogrāfijās iemūžinot sugu un biotopu daudzveidību īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Latgalē.

Izstādes atklāšanā Rēzeknes Augstskolas rektors asoc.prof. Edmunds Teirumnieks norādīja uz pozitīvajiem RA un Dabas aizsardzības pārvaldes Rāznas nacionālā parka administrācijas sadarbības aspektiem, jo pirms diviem gadiem augstskolas telpās bija aplūkojama Rāznas nacionālā parka fotokonkursa izstāde. „Mums ir jāapzinās dabas aizsardzības jautājumu nozīmīgums un studenti ir tie, kuri var veikt būtiskus pētījumus par dabas aizsardzības politiku, kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanas veicināšanu,” uzsvēra E.Teirumnieks.

Dabas aizsardzības pārvaldes Rāznas nacionālā parka administrācijas vecākā valsts vides inspektore Regīna Indriķe izstādes atklāšanā pastāstīja, ka 2010. gadu Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi par Starptautisko bioloģiskās daudzveidības gadu. Bioloģiskā daudzveidība aptver gēnu, sugu un ekosistēmu dažādību, kas veido dzīvību uz zemes. Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada sauklis ir „Bioloģiskā daudzveidība ir dzīve. Bioloģiskā daudzveidība ir mūsu dzīve!”.

Fotogrāfijās iemūžināti pārsteidzoši mirkļi, kas ikvienam apmeklētājam liks vēlreiz apzināties Latgales dabas pārsteidzošo krāšņumu.

Izstāde skatāma līdz 28.janvārim Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 90, 3. stāvā.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv