English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
30.11.2004
Prof.K.Dišlera vārdā nosauktās konstitucionālās tiesas procesa izspēles

Prof.K.Dišlera vārdā nosauktās konstitucionālās tiesas procesa izspēles

SO ELSA Latvia kopā ar 2003.gada izspēļu uzvarētājiem šogad rīko jau sestās starpaugstskolu sacensības konkstitucionālās tiesas procesa izspēlēs. Sākot ar šo gadu ir iecerēts iedibināt jaunu tradīciju un turpmāk šīs izspēles saukt par godu izcilā starpkaru perioda latviešu valststiesībniekam prof. Kārlim Dišleram.

Šā gada 3.decembrī Rīgas Juridiskajā augstskolā norisināsies Prof.K.Dišleram veltīts sarīkojums, kura tiks pasludināti arī sacensību rakstiskās daļas rezultāti.

Savukārt šī gada 11.decembrī Latvijas Universitātē norisināsies sacensību mutiskā daļa, pusfināls un fināls. Sacensības, kā ierasts, tiesās Latvijā plaši pazīstami un cienījami tiesību zinātņu speciālisti. Šogad atšķirībā no citu gadu izspēlēm par balvu izspēļu uzvarētājiem ir parūpējusies ceļojumu aģentūra Kolumbs Jr.

Īpaša pateicība jāizsaka sacensību ģenerālsponsoram – zvērinātu advokātu birojam Kļaviņš & Slaidiņš / LAWIN. Par tradicionālu sacensību sponsoru ir kļuvis advokātu birojs Sorainen Law Offices. Paldies jāsaka arī sacensību atbalstītājiem - zvērinātu advokātu birojam Skudra & Ūdris, Latvijas Universitātes Juridiskajai fakultātei, Biznesa augstskolai Turība, Rēzeknes augstskolai un Rīgas Juridiskajai augstskolai.

Papildus informācija http://www.elsa.lv/
RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv