English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
07.02.2011
Rēzeknes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru

Rēzeknes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru

3. februārī  Rēzeknes Augstskolas (RA) telpās tika parakstīts sadarbības līgums starp augstskolu un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK).  No RA puses līgumu parakstīja rektors asoc.prof. Edmunds Teirumnieks, savukārt no LTRK – valdes loceklis un juridiskais direktors Jānis Endziņš.

Sadarbības mērķis ir attīstīt Latvijas uzņēmēju spējas un uzlabot dzīves kvalitāti Latvijā, kā arī izglītot Latvijas iedzīvotājus. Tā ietvaros plānots īstenot kopīgus projektus esošo un topošo Latvijas uzņēmēju izglītošanā, veikt pētījumus, organizēt studentu prakses. Plānots, ka Rēzeknes Augstskolas mācībspēki varētu iesaistīties uzņēmēju apmācības procesā, savukārt LTRK augstskolas projektiem piesaistīs komercdarbības praktiķus.

Jāpiebilst, ka līdz šim Rēzeknes Augstskola sekmīgi sadarbojās ar LTRK Rēzeknes nodaļu dažādu pasākumu īstenošanā. Augstskolas rektors E.Teirumnieks norāda, ka tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi par studiju programmām, to attīstības iespējām reģionos, uzņēmēju darbinieku tālākizglītības iespējām RA. Galvenais uzsvars sarunās tika likts uz studiju un prakšu vietu ciešākas saites radīšanu, kur LTRK var dot lielu ieguldījumu situācijas uzlabošanai. Uzsāktas sarunas par RA iestāšanos LTRK, kas ļautu RA daudz aktīvāk paust savu viedokli RA interesējošos jautājumos.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv