English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
17.02.2011
Rēzeknes Augstskolā "ēno" jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem

Rēzeknes Augstskolā "ēno" jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem

16. februārī Rēzeknes Augstskola (RA) piedalījās Vislatvijas ēnu dienā, kuru organizēja Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. Rēzeknes Augstskola pirmo gadu iesaistījās šajā pasākuma, lai arī iepriekš vidusskolēni individuāli bija apmeklējuši augstskolā strādājošos un vērojuši viņu darba ikdienu. 

            Šogad Rēzeknes Augstskolā ēnoja 22 skolēni no dažādām vietām: Kārsavas, Nautrēniem, Preiļiem, Bērzpils, Kaunatas, Dricāniem, Jaunjelgavas, Cesvaines, Lubānas, Rēzeknes.  Jaunieši iepazina prorektora, jurista, sabiedrisko attiecību speciālista, pētnieka, dekāna un citu jomu pārstāvju darba specifiku. Jaunākā ēna bija no Rēzeknes 1. vidusskolas 4. klasē skolniece Jūlija Vaņkova. Savukārt vistālāko ceļu līdz Rēzeknei bija mērojis Kalvis Ēvelis. Viņš mācās Jaunjelgavas vidusskolas 10. klasē.

Viena no Rēzeknes Augstskolas studiju prorektores Angelikas Juško-Štekeles ēnām Evita Kozule atzina, ka savu nākotni plāno saistīt tieši ar studijām Rēzeknes Augstskolā. „Tā kā šobrīd esmu Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas 12. klases skolniece, tad pavisam drīz man būs jāizvēlas specialitāte. Jau tagad es zinu, ka studēšu kādā no RA fakultātēm. Ēnu dienā augstskola mani patīkami pārsteidza, jauki un atsaucīgi cilvēki, uzzināju, ka RA piedāvā ļoti plašu studiju programmu klāstu, kā arī plāno pilnveidoties un attīstīties,” vērojumos dalījās E.Kozule.

Visi jaunieši, kuri par savu ēnošanas vietu bija izvēlējušies Rēzeknes Augstskolu, saņēma gan piemiņas veltes, gan arī vērtīgas grāmatas, kuras izdotas Rēzeknes Augstskolā.


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv