English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
13.04.2011
Seminārs Rēzeknē par preču zīmju un dizainparaugu aizsardzību Eiropas Savienībā

Seminārs Rēzeknē par preču zīmju un dizainparaugu aizsardzību Eiropas Savienībā
Patentu valde (sadarbības līguma ietvaros ar Iekšējā tirgus saskaņošanas biroju) un Rēzeknes Augstskola 2011. gada 5. aprīlī rīkoja bezmaksas semināru „Preču zīmju un dizainparaugu aizsardzība Eiropas Savienībā”. Seminārs notika Rēzeknes Augstskolas zālē Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 90.
Semināra lektori bija Patentu valdes Preču zīmju un dizainparaugu departamenta direktore Dace Liberte, galvenā eksperte dizainparaugu jautājumos Asja Dišlere un vadošais zinātniskais konsultants Jānis Ancītis.
Lektori stāstīja par preču zīmju un dizainparaugu aizsardzības principiem un reģistrācijas kārtību, par dažādu reģistrācijas sistēmu izvēli, to sniegtajām iespējām, priekšrocībām un trūkumiem, kā arī par to, kā uzņēmēji un citi interesenti var iegūt informāciju par preču zīmēm un dizainparaugiem, kā var saņemt profesionālus pakalpojumus šajā jomā un kāda pieredze ir uzkrāta preču zīmju un dizainparaugu strīdos.
Seminārs bija adresēts Rēzeknes Augstskolas studentiem, akadēmiskajam personālam un uzņēmējiem. Tas bija labi apmeklēts un ilga vairāk nekā trīs stundas.RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv