English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
18.04.2011
Par RA studentiem, pavasari, draugiem, filmēšanu un pasaules galu

Par RA studentiem, pavasari, draugiem, filmēšanu un pasaules galu

           Jāpiekrīt teicienam, ka studenti ir jautra tauta. Pa vidu lekcijām, praksēm un ikdienas lietām, sanāk kopā, ņem un uzfilmē savu video!

           Tā kā idejas iniciatori ir biedrības „Latgolys Studentu centrs” (LgSC) biedri un draugi, video fonā skan latgaliešu rokgrupas „Bez PVN” dziesma „Vysagols”. Galvenā video doma ir parādīt, ka studijas nav tikai grāmatu kalni un lekcijas, bet arī draugi, sarunas, interesantas situācijas, ballītes. Rēzeknes Augstskolas studenti ir draudzīgi un vienoti jebkurā situācijā un, ja pēkšņi būtu pasaules gals, viņi to sagaidītu visi kopā.

            Tā kā „lip-dup” video nemontē, bet filmē no sākuma līdz beigām, filmēšanas laikā studentiem viss ir jāizdara kā plānots, ja viens kaut ko sajauc, viss ir jāpārfilmē. Pie video tika strādāts vairākas dienas, kopumā tika iesaistīti aptuveni 30 Rēzeknes Augstskolas dažādu fakultāšu studenti. Tā kā video ir izklaidējošs raksturs, pats filmēšanas process bija kā izklaide, savas „aktiermākslas” pārbaudīšana, kopā būšana ar savējiem.

            Cerams, ka pasaules gals tik drīz nepienāks, un paspēsim izdarīt visu, ko esam ieplānojuši, bet, ja nu tā nebūs, tad sakām jau tagad LIELO PALDIES grupai „Bez PVN” par dziesmu un Kristapam Kalabanovam par filmēšanu. Paldies, visiem, kas piedalījās filmēšanā un tiem, kas bija aizkadrā!

Tiekamies, Informācijas dienā Rēzeknes Augstskolā!

Ar saulainu sveicienu,

studentu vārdā-

LgSC Rēzeknes biroja vadītāja

Dagnija Bramane


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv