English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
28.04.2011
RA pārstāvji piedalās pasākumā „Modes vīruss” Lietuvā

RA pārstāvji piedalās pasākumā  „Modes vīruss” Lietuvā

Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras docētāji S.Mežinska un L.Zarembo un „Mājturības, mājsaimniecības un biznesa ekonomisko pamatu skolotāja” studiju programmas 3., 2. un 1. kursa studenti šī gada 21. aprīlī, atsaucoties Utenas koledžas aicinājumam piedalīties ikgadējā radošuma un pašizpausmes pasākumā – modes skatē „Modes vīruss”, devās uz Utenu (Lietuva).

Tika apmeklēta Utenas koledžas Biznesa un tehnoloģiju fakultāte, kur studē Apģērba dizaina un tehnoloģiju programmas studenti, Utenas trikotāžas kombināts, kur varēja apskatīt visu produkcijas tapšanas procesu,  bija iespējams iepazīties ar visiem produkcijas  izstrādes posmiem - no idejas līdz rezultātam - gatavam produktam. Studentu radošo darbību un pašizpausmi varēja vērot ikgadējā modes skatē.  Šogad šis pasākums ieguva jaunu nokrāsu, jo tas bija starptautisks -  3.kursa „Mājturības, mājsaimniecības un biznesa ekonomisko pamatu skolotāja” studiju programmas studentes A.Selivanova un I.Vēvere piedalījās šajā tērpu skatē ar savu kolekciju, iegūstot dalībnieka sertifikātus. Rezultāts - vērtīga pieredze, pozitīvas emocijas, jauni draugi un sadarbības partneri.

S.Mežinska, Izglītības un dizaina fakultātes Dizaina un amatniecības katedras lektore, studiju programmas „Apģērbu projektēšana un dizains” direktore


RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv