English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
29.04.2011
Piecu Eiropas Savienības valstu vēstnieki un diplomāti piedalās ES informācijas dienā Rēzeknē

Piecu Eiropas Savienības valstu vēstnieki un diplomāti piedalās ES informācijas dienā Rēzeknē

Ceturtdien, 5. maijā, no plkst. 10:00 līdz 12:00 Rēzeknes Augstskolā viesosies Ungārijas vēstnieks Latvijā Gābors Dobokajs, Īrijas vēstnieks Latvijā Eidans Kirvans, Grieķijas vēstniece Latvijā Hrisanti Panajotopulu, Slovākijas vēstnieks Latvijā Dušans Krištofīks, Lielbritānijas vēstnieka Latvijā vietnieks Daniels Grzenda, Lietuvas vēstnieka Latvijā vietniece Daļa Kraulīte un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Iveta Šulca.

 

Vēstnieku tikšanās ar Rēzeknes pilsētas un novada studentiem un skolēniem notiek saistībā ar ES informācijas dienām reģionos „Tava iESpēja”. Pasākuma laikā Rēzeknes jaunieši varēs uzzināt, kādi ir pārstāvēto ES valstu ieguvumi no dalības Eiropas Savienībā, un viņiem būs vienreizēja iespēja personiski uzdot jautājumus klātesošajiem vēstniekiem un diplomātiem.

 

5. maijā no plkst. 9:00 līdz 12:00 Rēzeknes pilsētas kultūras un atpūtas parkā visi rēzeknieši ir aicināti uz Eiropas Savienības informācijas dienas pasākumu „Tava iESpēja”, kur būs iespējams saņemt praktisku informāciju par darba un mūžizglītības iespējām ES. Jaunieši varēs ne vien uzzināt par iespējām, ko ES paver tiem izglītībā un brīvprātīgajā darbā, bet arī skatīties videostāstus par citu jauniešu pieredzi. Uzņēmēji varēs uzzināt par iespējām piesaistīt ES finansējumu un konsultēties par sava biznesa attīstību.

 

Informācijas dienā piedalīsies un katram interesentam klātienes konsultācijas sniegs pārstāvji no:

 

  • Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (Europe Enterprise Network) – informējot par ES iespējām uzņēmējiem.
  • Latgales reģiona ES struktūrfondu informācijas centra – informējot par ES struktūrfondu saņemšanas iespējām uzņēmējiem;
  • Valsts Lauku tīkla – informējot par ES atbalstu lauku attīstības veicināšanas pasākumiem;
  • EURES (Nodarbinātības valsts aģentūras), informējot par darba iespējām, ko piedāvā ES;
  • Mūžizglītības programmām (Valsts izglītības attīstības aģentūras) – informējot par formālās izglītības programmām;
  • „Jaunatne darbībā” īstenotājiem – informējot par neformālās izglītības iespējām;
  • Eiropas Savienības informācijas punkta, informējot par ES lietām vispārīgi, par izglītības un nodarbinātības iespējām.

 

ES informācijas dienas reģionos „Tava iESpēja” tiek rīkotas ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Pasākuma mērķis ir informēt iedzīvotājus par iespējām, ko sniedz dalība Eiropas Savienībā. Tās notiek no 2011. gada 27. aprīļa līdz 6. maijam desmit Latgales un Ziemeļvidzemes pilsētās: 27. aprīlī – Alūksnē un Balvos, 28. aprīlī – Viļakā un Kārsavā, 29. aprīlī – Ludzā un Zilupē, 5. maijā – Dagdā un Rēzeknē, 6. maijā – Daugavpilī un Krāslavā.

 

Pasākuma rīkošanai ir piesaistīts uzņēmums „Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils”. Kontaktinformācija: Inta Pēdiņa, inta.pedina@prstils.lv, tālr. 67282472.

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv