English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
11.05.2011
Dizaina izstāde Salone Del Mobile-2011, Milānā

Dizaina izstāde Salone Del Mobile-2011, Milānā

       No 13. - 17. aprīlim RA Izglītības un dizaina fakultātes, Dizaina un amatniecības katedras docētāji - Silvija Mežinska, Diāna Apele, Natālija Losāne, Inese Dundure, 2.kursa 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Interjera dizaina” studente Ilona Filipenoka un sadarbības partneris studentu prakses organizēšanā dizaina firmas „Zeize” vadītājs Andris Filepenoks apmeklēja starptautisko mēbeļu un dizaina izstādi Salone Del Mobile-2011, Milānā (Itālija). Šī izstāde ir viens no nozīmīgākajiem un svarīgākajiem pasākumiem, kas formē mūsdienu dizaina tendences visam nākamajam gadam.

     Šajā gadā izstāde atzīmēja savu 50. gadu jubileju. Apmeklējot to, bija iespējams iepazīties ar visiem interjera dizaina projekta izstrādes posmiem - no idejas un vispārējās ieceres līdz rezultātam - gatavam produktam, interesantas likās izstrādāto projektu pamatkoncepcijas, radoša pieeja, izmantotie materiāli, to izvēle un saskaņošana, skaidri iezīmējot dominējošās tendences interjera dizaina jomā.

     Kā saka studente Ilona „ ...apmeklējot šo lielo un nozīmīgo izstādi, kā students , kas mācās un darbojas dizaina jomā, nenojautu par patiesi grandiozo izstādes apmēru, krāsainajiem un jaunu ideju pārpilniem stendiem. Ļoti patīkami iespaidoja pasaules universitātēs dizaina programmās studējošo izstādītie darbi - krāsaini, atraktīvi, moderni gaismas ķermeņi, ārkārtīgi, daudzveidīgas, interesantas un transformējamas mēbeles – krēsli, galdi, plauktu sistēmas, bērnistabu, viesistabu un guļamistabu iekārtas u.c.”

     Šādas izstādes stimulē personību sevi realizēt dizaina jomā jaunā, oriģinālā veidā un  situācijā, vairo atvērtību jaunām idejām, spēju improvizēt, attīsta personisko emocionālo un māksliniecisko pieredzi, ļauj pilnveidot sevi profesionālu radošu uzdevumu veikšanā, sekojot līdzi aktualitātēm dizainā un mākslā.

Izstāžu apmeklējumi ir viens no radošumu veicinošiem, uz sadarbību vērstiem pasākumiem, kas palīdz realizēt daudzveidīgas sadarbības iespējas starp docētājiem un studentiem, sadarbības partneriem studiju procesa organizēšanā, pilnveido esošo studiju vidi augstskolā.

Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju
programmas
Interjera dizains

direktore:  Mg. paed. Lektore, D. Apele

 

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv