English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
30.05.2011
Rēzeknes Augstskolas studente Irina Drozdova kļūst par dizaina konkursa finālisti

Rēzeknes Augstskolas studente Irina Drozdova kļūst par dizaina konkursa finālisti

Šī gada pavasarī investīciju un konsultāciju uzņēmums SIA „Business Platfrom”, kura pamatmērķis ir veicināt Latvijā radītu dizaina ideju nonākšanu ražošanā un tirdzniecībā pasaules tirgos, sadarbojoties ar Latvijas dizaineriem un Latvijas ražotājiem produktu ideju izveidošanā un ražošanā, kā arī ārvalstu partneriem unikālas Latvijā radītas produkcijas izplatīšanā, rīkoja Funkcionālā dizaina ideju konkursu „Radīts Latvijā”. 
Piedalīties varēja jebkurš, kam prātā dzimst radošas idejas - mākslas, dizaina vai citas augstskolas students, profesionāls dizainers, mākslinieks, kuram ir sava unikāla, laba un interesanta funkcionālā dizaina ideja un šīs idejas funkcionālais risinājums.
Projekta „Radīts Latvijā” ietvaros tika meklēti dizaineri, kuri ir gatavi pierādīt sevi jauno inovatīvo produktu radīšanā. Projekta ietvaros dizaineru radītie darbi tika analizēti un izvērtēti piesaistot potenciālos ražotājus, pircējus, lai gala rezultātā būtu iespējams uzsākt produktu ražošanu un, sadarbojoties ar tirdzniecības aģentiem ārvalstīs, nodrošināt sekmīgu produktu pārdošanu.
Jāatzīmē, ka arī starp Rēzeknes Augstskolas studentiem ir radošas, aktīvas un inovatīvi domājošas personības. Vēlamies apsveikt vienu no konkursa finālistiem, 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Interjera dizains” studenti Irinu Drozdovu, kura izstrādāja funkcionālā dizaina krēslus ar plauktu sistēmām. Pateicoties iekļūšanai finālā Irinas dizainētie krēsli tiks ieviesti ražošanā. Novēlam arī turpmāk uzdrīkstēties piedalīties konkursos, strādāt tik pat radoši, aizrautīgi un ražīgi!

                                                                                     Dizaina un amatniecības katedra

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv