English
Meklēšana

Web-lapas karte
Aktualitātes - Vispārīgās
06.06.2011
Uzzini par Eiropas Brīvprātīgo darbu

Uzzini par Eiropas Brīvprātīgo darbu

Grupa Astro’n’out dodas tūrē pa Latvijas lielākajām universitātēm – Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē un Rīgā.

Sadarbībā ar Europe Direct informācijas centriem Latvijā un studentu pašpārvaldēm tiek organizēti unikāli pasākumi ar mērķi popularizēt Eiropas Brīvprātīgo darbu. Uz aktivitātēm visas dienas garumā – radošu semināru, draudzīgu talku un noslēgumā uz Astro’n’out koncertu - tiek aicināts ikviens.

Brīvprātīgais darbs it visā pasaulē ir atzīts veids, kā iesaistīt iedzīvotājus sabiedriskajā dzīvē, uzlabot apkārtējās dzīves kvalitāti, sniegt prieku citiem un gandarījumu sev. Grupas soliste Māra Upmane-Holšteine par stāsta par savu pieredzi veicot brīvprātīgo darbu: „Brīvprātīgā darba nometnes man ļāvušas satikt daudz dažādus cilvēkus no dažādām valstīm, kas ir nenovērtējami paplašinājuši manu redzes loku. Kopīgs darbs var satuvināt un arī ļaut apzināties, ka kopā mēs varam vairāk!”

Tikšanās 9.jūnijā plkst. 14.30 Rēzeknes Augstskolā (Atbrīvošanas alejā 90) un plkst. 20.00 Rēzeknes Augstskolas sporta zāle (Atbrīvošanas alejā 166a).

Sīkāka informācija www.iegriezpasauli.lv
Ieeja bez maksas

RA Kontaktinformācija
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
LV-4601

Tālrunis: +371 64623709
Fakss: +371 64625901

 

Uz lapas sākumu

© Rēzeknes Augstskola
Visus jautājumus un ierosinājumus
sūtiet uz web@ru.lv